Dámske športové bundy na jar

Dámske športové bundy na jar

2. apríla 2013, dámske jarné bundy, dámske bundy na jar, športové dámske bundy, farebné bundy

Sponzorovanej odkazy:

Športové značky sa tento rok zase vyznamenali. Tentoraz sa pustili s odvahou do použitia výrazných farieb, trendy vzorov a motívov. Hoci strihy zostávajú prevažne klasické, bundy žiaria už na diaľku sviežim elánom jari.

Jeden typ ale predsa len prevyšuje ostatné – tento rok jednoznačne vedú baseballové jarné bundy, a to dámske aj pánske. Športový štýl bundy sa nemusíte báť obliecť ku skladanej sukienke alebo džínsovým šortkám – predsa len sa jedná o taký „školský štýl.“ Baseballové bundy zoženiete s kapucňou aj bez kapucne.

Skvele je tiež riešená varianta bundy, ktorá je ešte vo vnútri vyteplená kožušinkou.

Funkčné športové bundy zakúpite v predajniach HUDY športu alebo sa zamerajte na kvalitných českých výrobcov, ako je značka Horsefeather. Ich výrobky predáva napríklad coreshop.cz. Dámske bundy Horsefeather sú veselé a mladistvé, kvalitné, ich nadštandardné a funkčné vlastnosti stále perfektné.

Dámske bundy Nike

Z jarných kolekcií značiek mňa ale najviac zaujali bundy značky Nike. Držia sa moderného spracovania, inšpirujú sa vzormi, ktoré sú tento rok chic a naviac skúšajú aj zmenu strihov. Ostatne aj asymetria sa tento rok hreje na vysokých módnych priečkach. Vyberám na ukážku dve jedinečné bundy Nike, určite si ich obľúbite pre každodenné voľnočasové nosenie.

Farebné dámske bundy

A teraz sa už pozrime na jarné dámske bundy plné farieb. Tento rok je čas na odvahu, takže ak ste zvyknuté schovávať sa v tieni neutrálnych čiernych, dobre si to premyslite. Ponuka jarných vetroviek je pestrá a veľmi zaujímavá.

Pobavili ma obojstranné bundičky od značiek Nike aj Addidas. Záleží len na vašej nálade. Jeden deň môžete žiariť v tyrkysovej bunde a druhý deň prebehnúť mestom ukrytá v bunde čiernej. Variabilita nosenia má svoje praktické stránky. Veľakrát sa rozmyslím u farby bundy len z dôvodu „k čomu ju nosiť.“ Teraz už príliš rozmýšľať nemusíme.

Dámske jarné bundy tvoria najmä pohodlné vetrovky v pestrých farbách na jednej strane a na strane druhej bavlnené bundičky v rôznych štýloch. Vyberiete si nakoniec baseballovú alebo bundu s asymetrickým strihom?

Zdroj: www.ikonikstore.cz , www.coreshop.cz , www.queens.cz , Thinkstock

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Martina B.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie.