Aktívna elegancia - Mohit jar 2013

Aktívna elegancia - Mohit jar 2013

25. marca 2013, Mohit, jar 2013, dámske šaty, plisované sukne, puzdrové sukne, elegancia, spoločenské oblečenie, módne doplnky, šperky

Sponzorovanej odkazy:

Mohit je značka, ktorá patrí pod poľskú módnu značku Reserved. Kolekcie týchto dvoch značiek sú si veľmi podobné. Samostatné obchody Mohit sú pre nás skôr raritou, ale obchody Reserved dnes už nájdeme vo všetkých väčších mestách. Značka Mohit sa zameriava predovšetkým na dámsku eleganciu, čo sa jej perfektne darí.

Dámske tričká

Dominantnými farbami jarnej kolekcie Mohitčierna a biela. Občas sa tu objavujú ale aj svetlé pastelové farby ako ružová, zelená, žltá a oranžová. Nájdeme tu aj retro štýl. Nielen u pôvabných tričiek, ale aj u ostatného oblečenia. Dámske tričká Mohit si zaiste zamilujete. Vyberie si z nich každá žena. Skvele padnúce a všestranné.

Bundy

Mohit budú tento rok na jar vládnuť kožené bundy, ktoré sú nielen slušivé, ale aj pekné. Ak vám nebude sedieť „divoký“ štýl čiernych koženiek, vyskúšať budete môcť aj bundy v ružovej farbe, ktoré váš outfit ihneď zjemnia. Skvele k týmto bundám padnú dámske šatky, ktoré si budete môcť zakúpiť v tom istom obchode.

Nohavice a sukne

Do studenejšieho počasie nohavice a naopak do toho teplejšieho sukne. Je jedno, ako práve bude, pretože aj nohavice aj sukne značky Mohit vyzerajú skvele. Ak ste milovníčka džínsov, u Mohit budete mať možno trochu problém. V jarnej kolekcii sa objavujú skôr nohavice látkové. Sukne sú potom vo všetkých štýloch. Plisované, puzdrové či zdvojené. Skôr v dĺžke nad kolená.

Šaty

Kolekcia Mohit by nebola úplná, keby som nespomenula šaty, ktoré podčiarkujú ženskosť. Tu sa prejavuje retro štýl. Mohit sa vracia do 60. rokov – puzdrové šaty v dĺžke nad kolená. Šaty si budete môcť vziať pri všetkých príležitostiach. Hodia sa na spoločenské akcie aj na prechádzku do mesta.

Módne doplnky a šperky

Všetko skvele doplníte slnečnými okuliarmi, šatkou, peňaženkou či opaskom od značky Mohit. Ak nefandíte módnym doplnkom, tak si kúpte aspoň nejaký ten Mohit šperk. Módne tento rok na jar budú mohutné náhrdelníky napríklad v tvare goliera či náramky s ostňami.

Zdroje: www.mohito.pl

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Hedvika F.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie, doplnky, slnečné okuliare a šperky a hodinky.