Nová sexy kolekcia od Agent Provocateur vás v zime zahreje

Nová sexy kolekcia od Agent Provocateur vás v zime zahreje

25. decembra 2010,

Anglická módna spoločnosť Agent Provocateur sexy spodnou i nočnou bielizňou a rôznymi doplnkami, predstavila svoju kolekciu na jeseň a zimu 2010/2011. Aká bola a čo v nej nájdeme, si spoločne ukážeme práve v dnešnom článku. Dohromady sa jedná o 27 modelov, ktoré si môžeme obliecť ako pod oblečenie, tak do postele ako erotické prádlo. Ak rada provokujete extravagantnou a zmyselnou bielizňou, potom sa vám AW (Autumn / Winter) kolekcia na 2010/2011 bude zaiste páčiť.


V prvej línii Agent Provocateur na jeseň a zimu 2010/2011 nájdeme krátku košieľku či sety nohavičiek a podprseniek v kombinácii s podväzkovým pásom. Nájdeme jednak sieťkovanú podprsenku z priesvitného materiálu, ale aj vystuženú podprsenku. Podprsenky sú ozdobené šarmantnou čipkou. Okrem odlišných druhov podprseniek tu môžeme vidieť i rôzne strihy nohavičiek a podväzkových pásov. Farebne budú podľa Agent Provocateur moderné temnejšie odtiene.


Farebnejším dojmom pôsobí druhá séria Agent Provocateur na jeseň a zimu. Opäť sa jedná o zmyselne priesvitnú čipku a novinkou je elegantný satén. Očarujúce a romantické je aj volánikové zdobenie a použitie priesvitného materiálu. Okrem podväzkových pásov sa môžete inšpirovať aj samotnými sexy podväzkami.


Na vašu drahú polovičku určite zapôsobíte aj v sexy strakatom, čipkou ozdobenom sete s podväzkovým pásom, vášnivo červenom sete dozdobenom mašličkami alebo v košieľke vo voľnom strihu rovnakej farby. Nemenej vábivá budete aj vo vykrojenej podprsenke a nohavičkách alebo v krajkovanom korzete upnutom na podväzkoch.


A čo sa tak vášmu miláčikovi predviesť v sexi nočnom prádle? Zaručene zabodujete s úzkou nočnou košieľkou so zlatým zapínaním v zadnej časti. A čo také „Body“ v klasickej čiernej farbe? Alebo tmavo modrá splývavá nočná košieľka s voľným padavým výstrihom?


Jesenná a zimná kolekcia Agent Provocateur 2010/2011 bude proste tento rok hýriť samými podväzkovými pásmi . Okrem jednofarebných modelov budete žiariť aj v modeloch s jemným zdobením, v inej farbe než je set sám. Je len na vás, akému zdobeniu dáte pri svojich nákupoch prednosť. Výraznejšia budete napríklad v čiernom modeli priesvitného materiálu s bielym detailom a ostro červeným zdobením.


Chcete naozaj niečo extra? Čo takýto oblek tvorený z väčšej časti len erotickými pásky, dozdobený hviezdičkami? Okrem nich môžete ďalej obdivovať aj vínovo sfarbený korzet s detailom v zapínaní.


Celá kolekcia Agent Provocateur na jeseň a zimu 2010/2011 je ľahko erotická. Aby nie. Kto by v tak chladné netrávil čas radšej so svojím partnerom hrami vo vyhriatej posteli? A prečo by ste svojho miláčika nemohli prekvapiť v sexy sete s podväzkovým pásom, novej erotickej košieľke či peknom korzete? Ozdobte si postieľku a o ďalšie sa vám postará váš „agent“. So spodným prádlom od Agent Provocauteur sa budete skvele cítiť aj pri každej inej príležitosti. Síce ho nikto neuvidí, vám ale zaručene zdvihne sebavedomie len ten pocit, že ho máte. Agent Provocateur je proste miláčikom všetkých žien.

Zdroj: www.agentprovocateur.com

Autorom článku je Lenka K.. Článok nájdete v kategórii spodná bielizeň.