Jarná kolekcia značky Orsay

Jarná kolekcia značky Orsay

24. marca 2013, orsay, jar 2013, kvetinový vzor, kvetinová potlač, ružová, zelená, pastelové odtiene, púdrové farby, biela, krémová, béžová, ženy, nová kolekcia

Sponzorovanej odkazy:

Nová jarná kolekcia Orsay sa nesie v duchu zelenej a ružovej. Niet sa čomu čudovať – ​​s kvitnúcimi kvetinami, kde zelená symbolizuje stonku a ružová kvitnúci púčik, idú tieto farby ruka v ruke. V týchto farbách sa teda objavujú aj blúzky s kvetinovou potlačou, jednoduché puzdrové šaty klasického strihu v pestrej ružovej alebo výraznej zelenej farbe, sačká v dĺžke do pása alebo skinny nohavice v dĺžke nad členky. Ak máte v obľube šaty z ľahunkého šifónu, tak aj tu nájdete, čo hľadáte. V týchto šatách si budete pripadať, ako by ste boli takmer nahá. Tak jemné a krehké totiž sú. Majú decentnú kvetinovú potlač, úzky opasok na zvýraznenie vášho pásu a ľahkú podšívku, ktorá zabraňuje presvitaniu spodného prádla.

Trendom niekoľkých sezón je zvýšený pás a platí to ako u sukní a nohavíc, tak aj u šiat. Šikovne tak zakryje menšie bruško alebo širšie boky a vytvorí dokonalú siluetu. Na zdôraznenie najútlejšieho miesta vášho pásu použite tenký opasok. Kolekcie Orsay bývajú veľmi jemné, ženské a elegantné. Na tom si značka zakladá, takže ak nemáte rada extravaganciu – tu sa určite nemáte čoho báť a zároveň si môžete byť istá, že budete štýlová a trendy.

Okrem sýto zelenej a ružovej farby v tejto kolekcii narazíte aj na jemnejšie odtiene palety ako je biela, pastelovo ružová alebo krémová. Tieto púdrové odtiene boli použité predovšetkým pre konzervatívnejšiu časť odevov, a to hlavne pre kostýmy – skinny nohavice a blejzre. V nádhernej pastelovo ružovej sú ľahké jarné šaty zdobené mašľou v páse. Tie môžete využiť napríklad aj k slávnostnejším spoločenským udalostiam. Kostým zostavený zo sačka a úzkych nohavíc ocenia bussinessmanky a ženy, ktoré potrebujú do práce vyzerať trochu viac formálnejšie. Sme si takmer istí, že každá žena si v novej kolekcii značky Orsay nájde to svoje a bude na jar žiariť farbami.

Zdroj: www.orsay.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Tereza K.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie.