Krásna dáma od hlavy až k päte

Krásna dáma od hlavy až k päte

19. marca 2013, hodinky, oční stíny, sukně, zvonové sukně, šaty, oči, víčka, operace, korekce vrásek, Blepharoplastika

S pribúdajúcim vekom dochádza k zníženiu prirodzenej elasticity kože, povoľujú mimické svaly a nielen vaša pleť stráca mladistvý vzhľad. Ak vám nepomôže kvalitný make-up na zakrytie drobných vrások, kruhov pod očami a pod., vyskúšajte operáciu očných viečok.

Blepharoplastika

Operácie očných viečok sa stávajú stále viac a viac obľúbenejšie a praktizovanejšie. Efektná a častá operácia odstráni prebytočnú kožu na viečkach a postará sa vám tak o mladistvý vzhľad. Môže sa týkať tak horných aj dolných viečok alebo aj oboch súčasne. Vďaka tomuto operačnému zákroku sa vám zlepší videnie, odstránia sa vačky pod očami a tým samozrejme aj niektoré vrásky. Vďaka blepharoplastike omladnete o niekoľko rokov. Operačné zákroky na viečkach možno vo väčšine prípadov vykonávať v lokálnej anestéze. Pri zložitejších výkonoch je vhodná aj celková anestézia.

Operácie

Korekcia viečok v Trenčíne sa postará o váš moderný look a úchvatný mladistvý vzhľad. Vlastný zákrok zahŕňa odstránenie prebytočnej kože viečok, odstránenie časti povoleného svalu alebo tzv. lifting viečok a pod. Počas hospitalizácie, ktorá trvá do druhého dňa po operácii, sa vám na oči prikladajú chladivé obklady. Vďaka nim sú potom menšie pooperačné opuchy a rany sa hoja rýchlejšie. Samozrejmosťou je ešte domáca „liečba“.

Očné tiene

Ak máte očné viečka upravené alebo stále operačný zákrok nepotrebujete, vyskúšajte paletu rôznych očných tieňov pre zvýraznenie vašich očí. Jednotlivé očné tiene alebo rôznofarebné palety farieb môžete zvoliť pre dokonalé nalíčenie očí. Zaiste máte naštudované alebo vyskúšané, aká farba je k vašej pleti a farbe očí najvhodnejšia. Očné tiene podčiarkujú krásu ženských očí. Ako už bolo spomenuté, paleta očných tieňov je veľká, môžeme si teda vybrať napr. trblietavé, matné, lesklé alebo tekuté očné tiene.
Veľmi praktická je kazeta očných tieňov či sada očných tieňov, kde máme pohromade viac odtieňov a môžeme ich ľubovoľne striedať, kombinovať a vyberať podľa danej príležitosti.

Zvonové sukne

Absolútnym hitom tohtoročnej jari a leta sú zvonové sukne a šaty. Už máte v šatníku nejaký ten kúsok aj vy? Ak nie, neváhajte navštíviť shopingo.sk a vybrať si tú pravú. Elegantná zvonová sukňa pôsobí veľmi romantickým a ženským dojmom. V páse vás zúži a krásne sa dokáže prispôsobiť takmer každej postave. Navyše sa hodí akejkoľvek vekovej kategórii. Zaručuje absolútne pohodlie pri nosení.

Luxusné hodinky

K vášmu celkovému outfitu a dokonale zladenému make-upu s oblečením nesmú chýbať ani doplnky. Kabelka, šperky a moderná obuv nie je len to jediné. Čo napríklad také hodinky? Práve hodinky sú symbolom elegancie, harmónie, šarmu a dokážu dokresliť vašu osobnosť. Vyberte si dámske hodinky podľa vašich predstáv a nálady. Jedine tak sa budete cítiť dobre a úplne dokonale. Vyberať môžete z luxusných, moderných ale aj klasických typov.

Autorom článku je Marek Maťovka. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie, doplnky, ostatné a šperky a hodinky.