Pánske bundy jar 2013 - buďte kreatívni!

Pánske bundy jar 2013 - buďte kreatívni!

30. marca 2013, jar 2013, jarné pánske bundy 2013, jarné pánske bundy

Sponzorovanej odkazy:

V posledných týždňoch mnohí z nás s nadšením oprášili jarné kabáty a bundy. Síce sa nám slniečko neustále schováva, ale prvý jarný deň je už za nami. Tiež sa chystáte vymeniť staršiu jarnú bundu za novú? V tomto článku sa pozrieme, aké jarné pánske bundy sa budú v tomto roku nosiť.

Kožené pánske bundy

Kožené bundy či iba imitácia kože sú k videniu vo výkladných skriniach už dlhšiu dobu. Ale ani tento rok ich trend neustáva, naopak skôr graduje. Stále sú trendy „bikerky,“ ktoré často zdobia punkové prvky alebo džínsové bundy. Tie sú zase k videniu v zaujímavých kombináciách materiálov. Ostatne kombinácia materiálov je práve jedným z trendov sezóny. Najčastejšie pozorujeme bavlnenú bundu alebo kabát zvýraznený o kožené rukávy alebo práve džínsovú bundu s koženými rukávmi.

Narástla aj obľuba semišových jarných búnd. Nejedna značka ich zaradila ako súčasť lookbookových fotiek.

Stále trendy parka

Parka nemôže ešte svoju slávnu éru v obchodoch s módou prerušiť. Niektorí ešte len objavujú jej praktické výhody a štýlový vzhľad. Už neskúšame nesmelo len khaki, hnedé, čierne a modré parky. S jarou 2013 sa púšťame na dráhu výrazných farieb a táto jazda je rozhodne divoká. Nebojte sa zvoliť výraznú jarnú bundu.

Baseballová bunda – must-have 2013

Iste ste si všimli mikín a búnd v baseballovom štýle – bunda bez kapucne, bez goliera, so zapínaním na patenty a na chrbte ideálne s logom niektorého zo slávnych tímov. Baseballová bunda patrí medzi must-have kúsky v dámskej aj pánskej móde pre rok 2013.

Mikina versus bunda

Stále sa ešte môžeme v obchodoch obzerať po prešívaných jarných bundách, ktoré patria medzi elegantnejšie oblečenie a dajú sa dobre kombinovať aj s oblekom. Avšak trendy sa ženú dopredu a so sebou prinášajú novú vlnu pánskych búnd, ktoré viac pripomínajú mikiny. Zaistí trochu rebelský štýl a zaručene aj pohodlie.

Zdroj: www.zara.com , istockphoto_thin­kstock

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Martina B.. Článok nájdete v kategórii pánske oblečenie.