Nohavice s bodkami dodajú vášmu outfitu šťavu!

Nohavice s bodkami dodajú vášmu outfitu šťavu!

27. marca 2013, nohavice, rifle, džínsy, nohavice s bodkami, bodkované nohavice, vzorované nohavice, polka dots, Zara, Pull & Bear, Asos

Sponzorovanej odkazy:

Nové trendy sa tento rok výrazne prejavili aj na nohaviciach. Klasické rifle už dávno pomaly nahrádzajú tie farebné a tento rok pribudli napríklad aj prúžky, najrôznejšie potlače, abstraktné vzory a pod vplyvom geometrického či retro trendu aj bodky. Radi ich nosíme na blúzkach, svetroch či šatách, ale na nohaviciach predsa len pôsobia trochu odvážnejšie a hlavne neprehliadnuteľne. Keďže sa ale jar i leto nesú na vlne hravosti a roztomilosť k týmto obdobiam patrí, nie je dôvod bodkované nohavice nevyskúšať! Je totiž veľa možností, ako nimi svoj šatník oživiť a dodať novú šťavu kúskom, ktoré už doma máte.

Trendy sú klasické biele bodky na čiernom pozadí, ale aj najrôznejšie kombinácie pastelových farieb. Rovnako tak sa ponúka aj typická červeno-biela kombinácia.

Ak si nie ste isté, ako tieto nohavice nosiť a vsádzate skôr na elegantný vzhľad, môžete zvoliť béžové nohavice s bielymi bodkami a doplniť ich o nude či biely vršok. Monochromatický vzhľad je tento rok tiež trendom a pre oživenie môžete outfit doladiť zaujímavým šperkom. Bielu košeľu ale využijete takmer ku každej variante bodkovaných nohavíc a rozhodne nič nepokazíte. Pridať môžete vaše obľúbené sačko alebo džínsovú bundičku, ktorých sláva sa tento rok vrátila v plnej sile.

Pre tie z vás, ktoré chcete byť v dave vidieť, sú tu ale aj trochu originálnejšie varianty. Stačí sa po vzore módnych bloggerok prestať báť kombinovať vzory. K bodkovaným nohaviciam tak skúste obliecť pruhované tričko alebo aj top posiaty bodkami. Hoci sa to môže zdať prehnané, mix rôzne veľkých a odlišne farebných bodiek môže vyzerať veľmi zaujímavo. Nohavice s bodkami skrátka ponúkajú veľa možností, ako do outfitu premietnuť vašu kreativitu!

Rôzne vzorované nohavice, a teda aj tie bodkované, nájdeme v kolekciách mnohých značiek. Vo svojej ponuke ich má napríklad Zara, Pull & Bear a nesklame samozrejme ani e-shop ASOS, ktorý je snáď vždy zárukou najnovších trendov.

Zdroj: www.zara.com , www.pullandbear.comwww.asos.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana K.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie.