Boyfriend jeans - pohodlný a pritom štýlový trend

Boyfriend jeans - pohodlný a pritom štýlový trend

15. marca 2013, boyfriend jeans, voľné rifle, rifle, jeans, džínsy, pohodlné oblečenie, jar 2013, trendy

Sponzorovanej odkazy:

Nie je to tak dávno, čo boli takzvané boyfriend jeans, alebo ak chcete rifle, ktoré tak trochu vyzerajú, ako by ste ich ukradli z priateľovho šatníka, veľkým hitom a teraz ich sláva zase naberá na obrátkach. Nosia ich celebrity, vídame ich v obchodoch a všetci odporcovia súčasného trendu, super úzkych džínsov môžu jasať. Pohodlie si totiž opäť našlo svoje miesto na poli módy a boyfriend jeans sú hviezdou novej sezóny jar a leto 2013.

V čom spočíva ich kúzlo? Dôvodov, prečo sú boyfriend jeans veľmi obľúbené je hneď niekoľko. V prvom rade je to už spomínané pohodlie. Tesniť sa v úzkych džínsoch, obzvlášť v teple, napríklad každý deň, nie je práve žiadny med, a tak nie je divu, že v novom období dostali voľnejšie rifle svoju šancu. Ďalšou ich nespornou výhodou oproti slim jeansom je fakt, že dokážu skryť aj niekoľko prebytočných kíl na stehnách či zadočku. A v neposlednom rade je tu takmer nekonečná možnosť kombinovania boyfriend džínsov. Naozaj, ponúkajú viac možností, ako ich nosiť, ako si možno myslíte!

Na prvý pohľad by sa mohlo zdať, že boyfriend jeans sú jednoducho ležérnym kúskom oblečenia, ktoré sa hodí na popoludňajšiu prechádzku, ale tým to v podstate končí. Iste, pre slávnostnejšie udalosti by určite boli boyfriend jeans trochu nevhodné, ale rozhodne to neznamená, že nemôžu vyzerať aj elegantne! Nebojte sa ich skombinovať napríklad s lodičkami a farebným sakom, pridajte zaujímavé doplnky, ako napríklad náramky a nevtieravý, a pritom stále ženský look s nádychom elegancie je na svete.

Okrem spomínaných sák sú pre boyfriend jeans skvelým „partnerom“ košele či svetre. Aby výsledný look nebol príliš chlapčenský, obujte na nohy typické ženské topánky – podpätky, platformy alebo balerínky. Rovnako nezabudnite na doplnky. Tieto džínsy ladia i s elegantnejšími kabelkami, pridať môžete šatku a tiež najrôznejšiu bižutériu.

Tohtoročná jar sa nesie v znamení farieb, a ani boyfriend jeans nemusia byť z typického modrého denimu. Vyskúšajte ich farebné varianty!

Zdroj: www.asos.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana K.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie.