Prúžky sú všade, kam sa pozriete! - Trendy stripes

Prúžky sú všade, kam sa pozriete! - Trendy stripes

13. marca 2013, prúžky, námornícka móda, jar 2013, trendy, čierno-biela, modro-biela

Sponzorovanej odkazy:

Ďalším módnym hitom tohtoročnej sezóny budú prúžky. Na nohaviciach, sukniach, šortkách, tričkách, módnych doplnkoch aj šperkoch. Všade, kde len to pôjde, prúžky vyhľadávajte. Nesmiete to ale s ich kombináciou preháňať. Všetkého veľa škodí, a preto vždy s mierou. Prúžky na oblečení majú veľa pozitív. Napríklad tie zvislé, dokonale zoštíhlia vašu postavu. Vodorovné prúžky potom naopak pridávajú na váhe. Ide ale len o optický klam, ktorým sa zaoberajú aj skúsení vedci. Niektorí dokonca tvrdia, že je to presne naopak. Ak nie ste v tomto ohľade perfekcionalistka a nosíte len to, čo sa vám páči alebo čo vám sadne, nemusíte sa týmito vedeckými výskumami zaoberať.

Je to naozaj fakt, že prúžky spozorujete úplne všade. Tento rok jednoducho poletia. Nájdete ich takmer vo všetkých výkladoch obchodov módnych značiek. Aj keď sú prúžky in vo všetkých kombináciách, jedna z nich predsa len prevažuje nad ostatnými, a to kombinácia čiernej a bielej farby. Na jar 2012 bude toto spojenie farby všeobecne v móde, ale momentálne je reč o prúžkoch. Prúžkaté oblečenie a módne doplnky vyzerajú veľmi vkusne a decentne. Ak chcete ísť ruka v ruke s aktuálnymi módnymi trendmi a pritom si zanechať svoju ženskosť, zvoľte rozhodne čierno-biele alebo bielo-čierne prúžkovanie.

Ako som už spomenula, nie je to len čierno-biela farba, ktorá prúžkom sedí. Veľmi pekná je aj kombinácia modrej a bielej. V tomto prípade je reč o námorníckej móde, ktorá k jari aj letu neodmysliteľne patrí. Námornícka či svetlá modrá už si našla mnoho svojich obľúbenkýň. Jedná sa o farbu, ktorá sluší skoro každému. Svetlejšie typy si vyberajú skôr temnejšie odtiene a tmavé zase naopak. Celý svoj outfit môžete doplniť námorníckymi doplnkami ako sú napríklad kotvy, mušle, kraby, hviezdice alebo kormidla.

Neuveriteľne efektná je aj kombinácia čiernej alebo bielej farbyčervenou. Je celkom zaujímavé, keď sa nad týmito spojeniami farieb pozastavíte. Červená a biela pripomínajú bonbóniky, sladkosti alebo zmrzlinára, ale naopak spojenie bielej a čiernej skôr peklo – je zmyselné, hravé a provokujúce. Oboje ale vyzerá neskutočne fantasticky.

U dámskej módy by sa nikdy nemalo zabudnúť na dievčenskú ružovú a fialovú. Takéto prúžky, aj keď napríklad vodorovné, vám miesto pridania niekoľkých kíl, uberú niekoľko rokov. To sa teda podľa mňa každej žene oplatí, hoci nemá možno ružovú farbu rada.

V poslednej rade by nemali chýbať prúžky pestrofarebné. Každý prúžok iná farba. Ak si nemôžete s niektorých predošlých navrhovaných kombináciou vybrať, farebné prúžkovanie je pre vás to pravé.

Zdroje: www.polyvore.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Hedvika F.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie, doplnky, kabelky a tašky a topánky, obuv.