Zaujímavý trend! - Kombinácia prúžkov a bodiek

Zaujímavý trend! - Kombinácia prúžkov a bodiek

19. marca 2013, prúžky, bodky, módne doplnky, čierno-biela, jar 2013

Sponzorovanej odkazy:

Nebudú to len samotné prúžky, ktoré tento rok poletia. Veľkým módnym hitom bude ich kombinácia s bodkami. Jedná sa o veľmi zaujímavú kombináciu. Niektorí dokonca tvrdia, že prúžky a bodky by sa v jednom outfite spolu miešať nemali. Ale tento článok vás určite presvedčí o tom, že tomu tak nie je. Kombinácia prúžkov a bodiek môže byť skutočne zaujímavá.

Je dokonca možné skĺbiť prúžky a bodky v jednom kuse oblečenia. Mám namysli napríklad prúžkovanú košeľu, na ktorej sú bodky alebo bodkované tričkoprúžkovanými rukávmi. Aj také „modely“ existujú a nevyzerajú vôbec zle alebo smiešne. Majú dokonalú vlastnosť prilákať oči všetkých okoloidúcich. Bodky sú predsa len trochu odľahčujúcim obrázkom, ktorý sa často vyskytuje na detskom oblečení. Rozhodne teda váš outfit rozžiaria a vyvolájú vám dobrú náladu.

Ak nikde nezoženiete model, ktorý vám dokáže bodky a prúžky ponúknuť na jednej ploche, skúste si tieto motívy rozdeliť a kúpte si napríklad bodkovaný svetrík zvlášť ak prúžkované nohavice zvlášť. Táto možnosť je určite dostupnejšia a asi aj lepšia. Kombinácií je veľa a ak ste hravé, s týmito modelmi si určite vyhráte dosýtosti. Ak si kúpite prúžkované a bodkované oblečky, ktoré budú ešte v módnej čierno-bielej kombinácii, spojíte tak dva jarné trendy v jednom.

Ak nebudete chcieť spájať prúžky a bodky len cez oblečenie, môžete cez módne doplnky. Zakúpte si akýkoľvek módny doplnok, ako napríklad šatku, kabelku, opasok, slnečné okuliare a tak ďalej, a kombinujte. Prúžkované aj bodkované módne doplnky vyzerajú veľmi vkusne a môžete ich nosiť aj ku klasickému jednofarebnému oblečeniu. Skvele doplní fádny a nudný outfit. Je veľkou výhodou, že prúžky a bodky môžete zlučovať pokojne až do zbláznenia. Tohto spojenia sa zrejme nedá nikdy nabažiť.

Zdroje: www.polyvore.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Hedvika F.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie, doplnky, slnečné okuliare, šperky a hodinky, spodná bielizeň a topánky, obuv.