Plavky H & M pre leto 2013

Plavky H & M pre leto 2013

22. marca 2013, plavky, H & M, HM, swim, bikini, bandeau, dvojdielne plavky, jednodielne plavky

Sponzorovanej odkazy:

Je to síce trochu skoro – sotva sa nám začalo otepľovať a vysvitlo slniečko, v katalógoch a lookbookoch sa začali objavovať plavky. Ale prečo nie?! Každého milovníka leta to poteší, spomienka na teplé letné dni, dovolenku pri mori alebo večerné posedenie s priateľmi pri víne, dokážu zdvihnúť náladu. Poďme sa teda pozrieť konkrétne ku švédskej značke H & M, čo nám tento rok na letnú sezónu pripravila.

PLAVKY

H & M má rado výrazné farby – tyrkysovú, zelenú, ružovú, žltú, ai preto tieto palety farieb nebudú chýbať ani v novej letnej kolekcii plaviek. Okrem výrazných farbičiek sa môžeme radovať aj z krémových odtieňov, zvieracích vzorov, prúžkov a potlačí kvetov. Plavky H & M majú väčšinou strih bandeau podprsenky – to znamená, že podprsenka je jednoduchá, bez košíčkov, často býva bez ramienok (máva ich aj pripínacie ), so zapínaním na chrbte. Tento strih je u dámskych plaviek zrejme najobľúbenejší – pri opaľovaní si nemusíte robiť starosti s ramienkami. Majú často žabičkový vzor vrchného dielu plaviek, nepatrný výstrih, zips, mašličku alebo ozdobné kamienky medzi prsiami. Každý totiž vie, že menej je viac a detaily robia v móde veľa. Spodný diel plaviek potom býva klasický a jednoduchý bez vehementního zdobenia a detailov. Ocenia to predovšetkým majiteľky menšieho poprsia. Drobná potlač s volánikmi naopak opticky zväčšuje, takže variabilnosť kombinácií je nekonečná! Taktiež môžete kombinovať farbu vrchného a spodného dielu, takže vzájomným obmeňovaním si vytvoríte veľkú zbierku letných plaviek.

Ďalším obľúbeným strihom sú bikini – podprsenka v tvare trojuholníčkov so zaväzovaním na chrbte a za krkom. Aj v tejto kolekcii plaviek na ne narazíte rovnako ako na horný diel plaviek s kosticami a košíčkami. V novej kolekcii sa zatiaľ neobjavili jednodielne plavky, ktoré boli vlani veľkým módnym trendom. Ale predstavovanie letných kolekcií plaviek ešte nekončí, takže sa máme na čo tešiť.

Zdroj: www.hm.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Tereza K.. Článok nájdete v kategórii plavky.