Zara kolekcia jar / leto 2013

Zara kolekcia jar / leto 2013

12. marca 2013, Zara, Zara kolekcia 2013, Zara jar / leto

Sponzorovanej odkazy:

A je to tu! Dlho očakávaná jar-leto 2013 kolekcia mieri do našich obľúbených obchodov Zara. Tento rok je z veľkej časti hlavne zameraná na color-blok a monochromatický trend, čím zdôrazňuje krásu farebných kontrastov.

Svieže jarné dni sa k nám blížia slimačím tempom, čo nám dáva dostatočný časový priestor na prípravu, a potom ten pocit úžasného očakávania všetkých tých slnečných dní, kedy sa konečne budeme môcť obliecť len do ľahkého oblečenia. Hmmm… to znie naozaj romanticky. A niečo podobné vo Vás vzbudí zaiste aj nová kolekcia Zara.

Transparentné tkaniny, monochromatický a minimalistický vzhľad a jemné výšivky, presne tak, aby kolekcia bola čo najviac elegantná a sofistikovaná. Asi tak ako čerstvý závan letného vzduchu.

Pri otázke v čom by som najradšej privítala jar, mieri môj pohľad len k jedinej veci, a to je blejzer nevšedného strihu s potlačou konárov sa spievajúcimi vtáčikmi. Tiež Vám na konci zimy príde, ako by ti maličkí vtáčkovia volali jar?

Ďalším neopomenuteľným jarným trendom sídliacim aj v aktuálnej Zara kolekcii je etnický vzor, ktorý nájdete na sukniach, šatách, topoch, košeliach alebo aj topánkach. A hneď vedľa týchto výrazných prvkov sa vznáša ľahký minimalizmus v podobe jednoduchých a napriek tomu nevšedných šiat, sukní, nohavíc a iných módnych kúskov v základnej bielej alebo čiernej farbe.

Predtým som vôbec nechápala, ako pre niekoho môžu byť tak dôležité topánky. Myslela som si, že úplne najdôležitejšie je mať prvotriedne zladený outfit. Lenže pravdou je, že práve topánky (a tiež kabelka) dávajú celku nezanedbateľnú záverečnú bodku. A tak, ako sa tak pozerám, sa moja zbierka topánok tento rok opäť rozrastie.

S koncom zimy sa veľmi rada rozlúčim v členkových topánkach zdobených hrotmi a páskami s prackami. Tento rok si ich naozaj musím zaobstarať, a tieto z jarnej kolekcie Zara ma natoľko uchvátili, že ma neodradí ani o niečo vyššia cena. Okrem toho by som si rada dopriala niečo naozaj jedinečné a nevšedné, čo si myslím, že by mi mohli zaistiť lodičky s vykrojenou vnútornou časťou hneď pod členkom s čipkou a hrotmi. To dáva topánkam veľký kontrast a rozporuplnosť a možnosť ako najlepšie vyjadriť pocit vo vašej duši alebo vašu aktuálnu náladu.

Zdroj: www.zara.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana A. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie a značky a značkové oblečenie.