Queens.cz vám ponúka pestrý výber pánskych mikín! / Pánske mikiny

Queens.cz vám ponúka pestrý výber pánskych mikín! / Pánske mikiny

21. decembra 2010, pánske mikiny, www.queens.cz, jednofarebné mikny, mikiny s nápisom, hiphopové mikiny, hip hopovej mikiny, hip hop oblečenie, hip hopové oblečenie, queens.cz, Queens Hip Hop Shop

Sponzorovanej odkazy:

Niektorí páni si potrpia na elegantné svetríky, tí športovejší z nich však dajú prednosť pohodlným modelom mikín. V dnešnom článku sa pozrieme práve na výber pánskych mikín. Na ponuku sa pozrieme do online shopu www.queens.cz, kde si môžete vyberať zo skutočne prekypujúcej a pestrej ponuky. Voliť môžete z rôznych značiek, ale aj strihov a štýlov, na ktoré sa tiež samozrejme pozrieme.

Pánske mikiny sú komfortné, zahrejú a hodia sa takmer po celý rok. Najviac ich však oceníte v chladných dňoch, keď sa budete chcieť cítiť pohodlne, a je jedno, či už ste doma, na ceste na futbal, alebo len vyrážate s kamarátmi do víru mesta. Dôležité je, vybrať si správne zvolenú mikinu, ktorá vám bude sedieť, a v ktorej sa zároveň budete cítiť príjemne a pohodlne. Dnes sa teda zameriame na mikiny, ktoré som zámerne rozdelila podľa motívov a vzorov, a to teda na jednofarebné, strakaté a mikiny s nápismi.

: http://www.queens.cz/…nske-mikiny/


Jednofarebné modely pánskych mikín

Jednofarebné mikiny sa budú hodiť pánom, ktorí sa neradi obliekajú do oblečenia s výraznými vzormi a naopak majú radi klasiku v podobe jednej farby. Byť výrazní môžete aj v jednofarebnej mikine. Záleží potom, akú farbu si zvolíte. Dnešnému módnemu štýlu sa medze nekladú, a tak si prakticky môžete zvoliť to, čo sa vám naozaj páči. Klasickejšie pôsobiť budete v mikine farby čiernej alebo šedej. Výraznejšie potom napríklad v ostro modrej, červenej a úplne vynikať budete v módnej tyrkysovej alebo fialovej farbe mikiny. Zvoliť si pánsku mikinu môžete však aj podľa štýlu. Ak si neradi obliekate mikinu cez hlavu, potom si môžete zaobstarať mikinu so zapínaním na zips. Ďalej sa pri výbere mikiny môžete rozhodovať aj podľa toho, či kapucňu chcete alebo naopak nie. Porovnať tak môžete napríklad šedú mikinu na zips s kapucňou, s mikinou modrou cez hlavu a bez kapucne, ktorá vyzerá elegantnejšie.

: http://www.queens.cz/…nske-mikiny/


Strakaté modely pánskych mikín

Oproti jednofarebným mikinám, sú tieto strakaté ozajstným rajom pestrosti a vzorov. Ak dávate prednosť pestrým vzorom pred jednofarebnými outfitmi, potom bude tento typ určený najmä vám. Mikín s rôzne strakatými a rôzne poskládanými vzormi nájdete na internetovej stránke shop Queens – www.queens.cz skutočne veľa. Či už to sú kocky, obrázky, pruhy alebo prúžky, rôzne pestro farebné a rôzne výrazné. Opäť aj tu môžete vyberať mikiny bez alebo s kapucňou, mikiny bez alebo so zipsom.

: http://www.queens.cz/…nske-mikiny/


Pánske modely mikín s nápisom

Do poslednej skupiny pánskych mikín som zaradila modely mikín s nápismi, ktoré boli vždy populárne a obľúbené. Nápisy na mikinách sa rôznia nielen veľkosťou, ale aj štýlom písma. Takéto mikiny patria medzi športové modely, ktoré sa teda budú najskôr viac páčiť mužom, ktorí celkovo preferujú športovejší štýl obliekania. Mikiny s nápismi pôsobia veľmi mladistvo. Aj medzi týmito mikinami nájdeme samozrejme rôzne štýly a strihy a farebné spracovania.

: http://www.queens.cz/…nske-mikiny/


Mikiny sa vám pánom budú hodiť hlavne k džínsom, teniskám a modelom oblečenia športovejšieho looku. Ak by ste chceli zvýrazniť svoj športový vzhľad, kúpte si k vášmu modelu ešte nejaký športový módny doplnok, napríklad v podobe šiltovky. Jednofarebné mikiny cez hlavu a bez kapucne sa vám potom budú hodiť aj k elegantnejším kúskom z vášho šatníka. Či už hľadáte čokoľvek, všetko nájdete na www.queens.cz alebo i v kamenných obchodoch Queens Hip Hop Shop, kde nájdete skutočne pestrý výber a to nielen, čo sa pánskych mikín týka. Nakupovať tak môžete začať pokojne už teraz.

Zdroj: www.queens.cz

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Lenka K.. Článok nájdete v kategórii pánske oblečenie.