Kolekcia Tezenis jar 2013 prináša romantiku aj divokosť

Kolekcia Tezenis jar 2013 prináša romantiku aj divokosť

17. marca 2013, vzorovaná bielizeň, čipkované prádlo, Tezenis, spodné prádlo, nohavičky, podprsenky, jar 2013, trendy, farebné prádlo, kvetinová potlač, maskáčový trend

Sponzorovanej odkazy:

S novou sezónou vždy obmieňame náš šatník a obohacujeme ho o kúsky podľa posledného diktátu módy. Trendy sa však netýkajú iba oblečenia a doplnkov, ale podlieha im aj spodná bielizeň. Ak vás zaujíma, aké sú hity v oblasti bielizne pre tohtoročnú jar, nazrite do novej kolekcie značky Tezenis, ktorá je nimi doslova nabitá. Nechýba tu divokosť a hravosť reprezentovaná pestrými vzormi, ale ani jarná nežnosť v podobe čipiek a svetlých farieb, ktoré k tomuto obdobiu jednoducho patria. To ale nie je zďaleka všetko, čo kolekcia značky Tezenis na jar 2013 ponúka, poďme sa na ňu pozrieť zblízka!

Neprehliadnuteľné potlače

Čo na kolekcii upúta pozornosť hneď na prvý pohľad, sú potlače. K jari prirodzene patrí tá kvetinová, ktorá nechýba ani tentoraz. Ako stálica sa tu objavuje aj imitácia leopardej kože, pre zmenu však v zaujímavom ružovo- čiernom prevedení. Najnovšie trendy potom v kolekcii reprezentuje spodná bielizeň v maskáčovom vzore, ktorý sa stal hitom, ktorý niektorí nenávidia a iní milujú.

Prúžky a bodky

Medzi vzory, ktoré rozhodne nemôžeme medzi jarnými trendami ignorovať, patria bodky a prúžky. V rozmanitých farebných kombináciách nezaostáva ani kolekcia Tezenis jar 2013. Môžete sa tak nechať očariť hravosťou oranžových bodiek na svetle modrom pozadí, alebo kombináciou bielych, žltých a čiernych prúžkov na trojuholníkovej podprsenke a brazilkách.

Biela a čierna

Dve najklasickejšie farby, teda biela a čierna, sú v novej sezóne opäť v kurze, čo je zrejmé aj z novej kolekcie Tezenis. Nájdeme tu ako jemné, čisté a krásne biele prádlo, tak aj zvodné čierne čipkované podprsenky a nohavičky oživené o malé detaily v ružových, béžových či bielych odtieňoch.

Jarné pastely

Konečne sa dostávame k tomu, čo jar vystihuje snáď úplne najviac, teda svetlým pastelovým farbám. Nádhernú krajkovú bielizeň v kolekcii nájdeme v žltých, ružových, mätových alebo bledo modrých odtieňoch, ktoré pôsobia dievčenským a romantickým dojmom.

Nechajte jar prehovoriť aj do vášho spodného prádla a navštívte jeden z obchodov značky Tezenis v Košiciach, Žiline alebo Bratislave.

Zdroj: www.2media.cz

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana K.. Článok nájdete v kategórii spodná bielizeň.