Najobľúbenejší módny doplnok! - Šatky jar 2013

Najobľúbenejší módny doplnok! - Šatky jar 2013

21. marca 2013, jar 2013, dámske šatky, nákrčníky, neónové farby, pastelové farby, pestrofarebné šatky, dámske módne doplnky

Sponzorovanej odkazy:

K zime patria šály a nasledujúcej jari šatky. Sú snáď tým najobľúbenejším a najpraktickejším dámskym módnym doplnkom. Šatky na hlavu, okolo krku, okolo pása, a tak podobne. Okrem toho nemusia dopĺňať len vás, ale napríklad aj vašu kabelku. Existuje skutočne neuveriteľne veľa nápadov, ako sa dá šatka využiť. Ak nehovoríme o nákrčníkoch, je tiež veľa možností, ako si šatku uviazať. Z jedného kúsku potom môžete mať niekoľko modelov.

Pastelové

Jar je plná farieb. Kvety a stromy kvitnú, tráva a kríky sa zelenajú. Vaša šatka by preto nemala zostať pozadu a mala by byť rovnako tak pastelová ako všetko okolo nej. Všetky pastelové farby budú tento rok na jar v móde. Modrá, zelená, oranžová, žltá či ružová. Takáto šatka dokonale rozžiari váš outfit. Oživí akýkoľvek nudný módny kúsok.

Neónové

Trochu viac výraznejšie sú farby neónové. Žiariace, jasné, uchvacujúce. V neónovej šatke budete neprehliadnuteľné. Ak ste doteraz nemali neónové farby v láske, tak teraz už mať budete. Nedá sa im jednoducho odolať, pretože sú tak výnimočné a vy spolu s nimi.

Pestrofarebné

Ak sa neuspokojíte s jednofarebnou šatkou, môžete vyskúšať pestrofarebnú, s ktorou si budete môcť dopriať všetky farby v jednom. K takýmto šatkám sa bude zase perfektne hodiť jednofarebné oblečenie. Veľmi slušivé budú tento rok na jar takzvané dúhové šatky, kde jedna farba jemne prechádza v druhú, a tak ďalej.

Kvetované

Ako som už písala, na jar začína všetko kvitnúť. Tematické pre jar teda budú šatky kvetované. S takouto šatkou sa budete môcť naozaj vyhrať. Môžete si vybrať napríklad takú, na ktorej je vaša obľúbená kvetina. Na rande týmto spôsobom môžete dať najavo, čo máte rada. Ale nezaručujeme vám, že to muži pochopia.

Nákrčníky

Ak sa nechcete zbytočne zdržiavať zaväzovaním šatky alebo dávate prednosť skôr ležérnemu štýlu, kúpte si nákrčník, ktorý všetku prácu vyrieši za vás. Vašemu krku a strihu vlasov sa dokonale prispôsobí. Je veľa žien, ktoré keď raz vyskúšajú nákrčník, nebudú chcieť nič iné.

Zdroje: www.polyvore.com Thinkstock

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Hedvika F.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie a doplnky.