Zdôraznite svoju ženskosť / Lodičky jar 2013

Zdôraznite svoju ženskosť / Lodičky jar 2013

18. marca 2013, lodičky, podpätky, topánky na podpätku, topánky jar, jarná obuv, obuv, trendy, trendy obuv, jar 2013, sexy obuv

Sponzorovanej odkazy:

Snáď žiadne iné topánky nedokážu zdôrazniť krásu ženských nôh, a ženský pôvab vôbec, ako lodičky. Čierne a nude lodičky sa nestratia v žiadnom dámskom botníku a radia sa medzi basic kúsky, ale tohtoročná jar prináša veľké osvieženie v podobe neprehliadnuteľných farieb, potlačí a zdobenia. Poďme sa teda pozrieť, aké lodičky by podľa najnovších trendov mali zdobiť vaše nohy v novej sezóne jar 2013!

Pastelky

Hoci sú v kurze stále aj neónové farby, väčšia pozornosť je venovaná farbám svetlým, pastelovým. Medzi tie najviac trendy potom patrí žltá, ružová, mätová a lila. Takto sfarbené lodičky môžete zladiť s neutrálnym zvyškom outfitu, ale smelo ich môžete kombinovať aj s ďalšími pastelovými farbami a rozžiariť tak jar.

Dôraz na špičke

Ako už ste sa mohli na Luxurymagu dočítať v prehľade trendov v oblasti obuvi pre jar 2013, výrazným trendom je kladenie dôrazu na špičky topánok. Bývajú od zvyšku topánky farebne odlíšené, a to väčšinou metalickými odtieňmi. Tento trend zaujal aj hviezdy červeného koberca a aj vďaka tomu sa stal skutočným hitom sezóny.

Semišové

Rovnako ako v minuloročnej sezóne aj tento rok sa často stretávame s lodičkami vytvorenými z hebkého semišu. O čo sú náročnejšie na údržbu, o to lepšie vyzerajú a pastelové farby na nich obzvlášť vyniknú.

S opaskom

Veľmi štýlovou novinkou, ktorá je navyše pohodlná, pretože vašu nohu lepšie udrží, je pásik cez členok. Je skvelým oživením, pokiaľ vás klasické lodičky už nudia a zároveň opticky zoštíhlia členok.

Zvieracie

Trend zvieracích potlačí sa už môže zdať nekonečný, ale ak sa vám ešte neomrzel, stále môžete lodičky pripomínajúce hadiu, leopardiu alebo zebriu kožu nosiť a neobávať sa, že by ste boli out.

Zdobené podpätky

Okrem špičiek topánok je veľká pozornosť kladená aj na podpätky, ktoré môžu túto sezónu byť priehľadné, posiate cvočkami, farebne odlíšené, a tak podobne. Je len na vás, ako veľmi chcete na ulici prostredníctvom svojich lodičiek vyniknúť!

Zdroj: www.polyvore.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana K.. Článok nájdete v kategórii topánky, obuv.