Talianska zvodnosť v kolekcii Instimissimi jar 2013

Talianska zvodnosť v kolekcii Instimissimi jar 2013

14. marca 2013, Intimissimi, spodná bielizeň, podprsenky, nohavičky, košieľky, sexy prádlo, Katsia Zingarevich

Ak sa radíte medzi fanúšičky zamilovaných čipiek, bielizne s nádychom retra, zvodných priesvitných materiálov alebo nežného kvetinového vzoru, nová jarná kolekcia talianskej značky spodnej bielizne Intimissimi vás bezpochyby očarí. Je plná symbolov značiacich príchod nového obdobia, ale zároveň v nej nechýba klasika, ktorú tu reprezentuje kopa podprseniek a nohavičiek v čiernej farbe. Kolekcia Intimissimi jar 2013 vás zaujme svojou rozmanitosťou a zvodnosťou a spodná bielizeň z nej nenechá nikoho na pochybách, že táto značka skrátka vie vyčarovať kúsky plné luxusu a elegancie.

Tvárou najnovšej kolekcie Instimissimi je dvadsaťdvaročná bieloruská modelka Katsia Zingarevich. Kampaň je opäť zasadená do talianskeho prostredia, tentoraz do Puglia, blízko Bari a kolekcia predstavuje typické farby tejto oblasti, teda predovšetkým bielu a čiernu.

Ako už je napísané vyššie, kolekcia Intimissimi pre jar 2013 sa nedrží jedného štýlu a ponúka veľkú rozmanitosť. Všetko začína čiernou farbou, ktorá je medzi trendmi, čo sa spodnej bielizne týka, tohtoročnou nutnosťou. Je však zjemnená užitím čipiek, ružovými mašličkami a priesvitnými časťami tak, aby nepôsobila tvrdo, ale naopak romanticky. Ako kontrast k čiernej sa potom prirodzene ponúka farba biela, symbolizujúca čistotu a nevinnosť. Aj biele spodné prádlo je zdobené mašličkami a čipkami a pôsobí tak neuveriteľne dievčenským a jemným dojmom.

V kolekciách spodnej bielizne málokedy chýba ružová a ani jarná kolekcia Instimissimi nie je výnimkou. Návrhári tu využili staroružový odtieň, ktorý spojili so sofistikovanou čiernou.

Ak ale hovoríme o jarnej kolekcii, len ťažko by sme si ju vedeli predstaviť bez najväčšieho trendu – pastelových farieb. A tak tóny lila, mint či svetlo žltej zaplavili veľkú časť kolekcie Instimissimi a dodali jej hravý a svieži jarný nádych, ktorý k novému obdobiu patrí.

Kolekcia Instimissimi jar 2013 však stihla obsiahnuť trendov ešte viac, a tak nás tu potešia aj retro kúsky reprezentované bodkami, košieľkami s kvetinovou potlačou, či ďalšou obľúbenou farbou novej sezóny – tmavo modrou.

Zdroj: www.intimissimi.com

Autorom článku je Jana K.. Článok nájdete v kategórii spodná bielizeň.