V metalických odleskoch na jar zažiarite!

V metalických odleskoch na jar zažiarite!

7. marca 2013, metalické odlesky, metalické farby, trblietavé farby, metalíza, trendy 2013, jar 2013, farby, farby jar 2013

Sponzorovanej odkazy:

Jar sa nezadržateľne blíži. Po vlaňajších jarných rozkvitnutých kolekciách plných jemných pastelových odtieňov sú na rade metalické odlesky. Tie nás s vyliezajúcim slniečkom začnú oslepovat a budú sa trblietať ako diamanty. Tento trend bude žiariť všetkými kombináciami farebnej palety. Stačí si vybrať svoju obľúbenú farbu a jar môže začať!

METALICKÉ TRENDY

Na materiále tu nezáleží, je len na vás, ktorý si vyberiete. Vedie predovšetkým hladký materiál z viskózy, ale vyberať môžete napríklad medzi bavlnou, flitrovaným topom alebo kožou. Bunda, tzv. krivák, vyzerá v metalických odleskoch obzvlášť skvele. Aj milovníčky čiernej a tmavých odtieňov si prídu na svoje – metalická šedá, tmavo modrá alebo smaragdová sú horúcimi favoritmi sezóny. Proti tomu stoja farby rozkvitnutých jarných záhrad – teda pastelové odtiene v metalických odleskoch. Do svojho must have zoznamu si rozhodne zaraďte zlatú, striebornú a bronzovú – tieto farby sa neustále vracajú akurát v nových kabátoch. Ani tu nie sú v ústraní, ba naopak.

AKO NOSIŤ

Metalické odtiene sa túto sezónu často kombinujú s klasickou čiernou a bielou farbou. Ďalej bielu môžete nahradiť krémovou a inými púdrovými odtieňmi, čiernu zas môžete nahradiť šedou alebo tmavo modrou. Aby ste nevyzerali ako chodiaca banka a neoslepovali ľudí na ulici, voľte radšej len jeden kus oblečenia v metalických farbách (napríklad metalickú sukňu a bielu blúzku). Obliecť sa celá do metalízy je len pre odvážnych a pre módne znalých. Výnimku tvoria šaty v temných farbách, tu si to môžete dovoliť. V opačných prípadoch by to mohlo byť módnym peklom. Skvele vyzerajú lodičky v metalických odtieňoch. Nosia sa predovšetkým lodičky do špičky a sandálky na podpätku v minimalistickom prevedení – tzn. klasické páskové (pásik okolo členku a jeden pásik cez priehlavok). Pohodlnejšou variantou sú metalické balerínky. Vyzerajú úžasne k úzkym džínsom alebo legínam. Z doplnkov určujú tempo tohto trendu predovšetkým výrazné náramky a retro okuliare.

Zdroj: www.nastygal.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Tereza K.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie.