Aké sa budú tento rok nosiť? - Dámske nohavice jar 2013

Aké sa budú tento rok nosiť? - Dámske nohavice jar 2013

1. marca 2013, jar 2013, dámske nohavice, extra slim, úzke nohavice, rúry nohavice, boyfriend štýl, chlapčenský štýl, pastelové farby, farebné nohavice, kvetované nohavice, trendy jar 2013

Sponzorovanej odkazy:

Chcete byť stále šik? Ísť ruka v ruke s aktuálnymi módnymi trendmi? Je teda na čase spozornieť, ak nechcete stratiť prehľad. Každá sezóna každého roka má svojich módnych favoritov, ktorých uvedie na trh. Práve teraz bude reč o dámskych nohaviciach na jar 2013. Určite viete, že existuje mnoho strihov, materiálov a motívov. Je potrebné na ne brať ohľad. Tu sú:

Extra úzke – extra slim

Boli, sú a podľa môjho názoru stále ešte dlho budú v kurze! Rúry, slimky či inak nazývané extra úzke nohavice majú mnoho obľúbenkýň. Hodia sa skôr pre útlejšie ženy a dievčatá, ale inak sú veľmi funkčné. Vyniknú na vás, či už si vezmete akékoľvek topánky, top či bundu.

Zlatá stredná cesta

Trendy poslednou dobou volili hlavne veľmi nízky pás u nohavíc, takzvané bokovky sú hitom už celé desaťročia. Avšak ak sa na „bokovky“ necítite, tohtoročný trend hrá pre vás. Medium rise čiže skrátene mid-rise sú nohavice a džínsy s pásom trochu vyšším ako bokovky, ale nie zas úplne do pása.

Pastelovo farebné

Na jar všetko rozkvitá a vyfarbuje sa. Dámske nohavice nemôžu zostať teda pozadu. Žlté, oranžové, ružové, zelené, modré. Z tých farieb sa vám bude točiť hlava. Je však ťažké správne skombinovať pastelové nohavice s ostatným oblečením a módnymi doplnkami. S farbami to neprežeňte a buďte umiernení.

Boyfriend style

Dámske nohavice alá pánske nohavice. Znie to trochu divne, ale keď už nám páni vzali aj ružovú farbu, tak prečo by sme nemohli my dámy nosiť nohavice podobné tým ich. Boyfriend nohavice sú ležérne, skôr širšie, majú veľa vreciek a džínsy môžu byť z väčšej časti otrhané. Vezmite tenisky, sexy šiltovku a vyrazte v boyfriend nohaviciach do ulíc.

Kvetované

Ak sa neuspokojíte s pastelovými dámskymi nohavicami, môžete si na tohtoročnú jar zaobstarať rovno celé kvetované. Keď si v nich potom vyrazíte začiatkom jari do prírody, možno nebudete môcť rozoznať originál od napodobeniny. K takýmto nohaviciam voľte jednofarebné tričká a zvršky.

Zdroje: www.polyvore.com Thinkstock

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Hedvika F.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie.