Do akých farieb sa obliecť? - Trendy farby jar 2013

Do akých farieb sa obliecť? - Trendy farby jar 2013

11. marca 2013, smaragdová, jar 2013, oranžová, žltá, ružová, modrá, zelená, trendy farby, dámske oblečenie, čierno-biela

Sponzorovanej odkazy:

Každému je snáď už jasné, že tohtoročná jar 2013 bude, ostatne ako každá jar, plná farieb. Vieme, že sa máme tento rok obliekať čo najfarebnejšie, ale aké presne farby použiť? Je potrebné vedieť, aká farba nám pristane alebo pre akú je naša pleť či odtieň vlasov prispôsobený. Napríklad nie každej blondínke bude sedieť žltá farba.

Modrá

Je skutočne neskutočná spústa farieb, tak sa do toho pustíme napríklad s modrou. Tak ako každá farba, má aj modrá mnoho odtieňov. Tmavo modrá, aquamarínová, tyrkysová, kobaltovo modrá, aqua, alabastrová či blankytne modrá. Teraz je jedno, ktorú si pre túto jar vyberiete. Momentálne nezáleží na odtieni, ale na farbe samotnej.

Zelená

Ďalšia z farieb, ktorá sa dá radiť medzi také chlapčenské, je zelená. Tak ako modrá, má aj zelená mnoho odtieňov. Podľa mňa ešte viac. Ak si dobre spomínam, tak napríklad smaragdová bola farbou jesene 2012. Možno vám z tejto sezóny niečo zostalo.

Žltá

Farba, ktorá najviac vystihuje teplo a slniečko, je bezpochyby žltá. Táto farba, ktorá je radená medzi takzvané teplé farby, vám zaručene vykúzli úsmev na tvári. Má totiž čarovnú moc. Skvele nabudí pozitívnu atmosféru kdekoľvek v spoločnosti. Je lepidlom pre všetky oči. Neuveriteľne žiarivá a pútajúca, to je žltá farba.

Oranžová

Viac jesenná ako jarná farba je potom oranžová. Zaiste sa v nej ale na jar nestratíte. Ako prvé sa väčšine ľuďom pri slove oranžová vybaví pomaranč či smetiari. Pomaranč je tropické ovocie a smetiara môžeme zahliadnuť každú sezónu. Žiadne úzke spojenie teda oranžová farba s jeseňou nemá, a preto si ju môžeme dopriať aj tento rok na jar.

Ružová

Typicky dievčenskou farbou je odjakživa ružová. Sladučká, nevinná a milá – zakaždým si tak môžete pripadať, keď sa do ružovej oblečiete. Dávajte si ale pozor, aby ste to s ňou nejako extrémne neprehnali a nevyzerali ako Reese Witherspoon vo filme Pravá blondínka. To už je s prepáčením trochu príliš. Malé množstvo ružovej, ale nikomu vadiť nemôže.

Čierno-biela

Kombinácia čiernej a bielej farby je už tak zažitá, že ju môžeme pokladať za jednu farbu. Čierno-biele oblečenie, módne doplnky a šperky tento rok na jar najviac poletia. Je pravda, že táto kombinácia nie je žiarivo neónová či pastelová. Oproti tomu je ale veľmi decentná a ženám pristane.

Zdroje: www.polyvore.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Hedvika F.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie, doplnky, kabelky a tašky a topánky, obuv.