Vyskúšajte horúci trend! / Ombre oblečenie

Vyskúšajte horúci trend! / Ombre oblečenie

8. marca 2013, Ombre, trendy, Ombre oblečenie, farebné prechody, dámske oblečenie, pánske oblečenie, batika, batikované oblečenie, jar 2013, leto 2013

Sponzorovanej odkazy:

S termínom Ombre sme sa v poslednej dobe mohli stretnúť naozaj často. Jedná sa vlastne o prechod alebo stupňovanie odtieňov od tmavej po svetlú. Prvýkrát našu pozornosť pritiahol, keď sa začal objavovať v oblasti hairstylingu a Ombre vlasy sa stali hitom. Potom sa presunul aj na nechty a nemohlo teda trvať dlho, než sa objaví aj na oblečení. Všimlo si ho niekoľko známych návrhárov na čele so značkou Dries van Noten, ktorá sa stala tak trochu priekopníkom Ombre trendu, v hojnej miere ho začali obliekať módne bloggerky a veľký hit tohtoročnej jari a leta je na svete!

Nemusíte dlho rozmýšľať nad tým, čo si v Ombre trende zadovážiť aby ste boli štýlová, pretože sa táto novinka objavuje absolútne na všetkom, na čom sa objaviť môže. Obliecť si tak môžete Ombre košeľu, tričko, tielko, sveter, sukňu, šaty aj šortky a výnimkou nie sú ani Ombre doplnky, ako napríklad šatky či pančuchy. Možností, ako tento trend nosiť, je veľa a módne blogy sú skvelou dávkou inšpirácie.

Ombre trend nie je výsadou iba dámskej módy, ale smelo preniká aj do pánskeho šatníka, pretože aj tam vyzerá skvele a mužom nepristane o nič menej než ženám.

Ombre oblečenie súvisí s ďalším pomerne výrazným trendom pre novú sezónu jar / leto 2013, a to s batikou. Na rozdiel od nej ale pôsobí jednoduchšie, striedmejšie a tiež trochu konzervatívnejšie a elegantnejšie.

Pokiaľ ide o farby, ktoré Ombre trend tvorí, je to v podstate celé na vás. Zvoliť môžete gradujúce odtiene jednej farby, ale miešať sa môžu aj farby rôzne. Vznikajú tak veľmi zaujímavé kombinácie, ktoré vytvoria jedinečný a nevšedný look.

Pokúsiť sa využiť staré alebo okukané oblečenie a oživiť ho Ombre trendom sa môžete pokúsiť aj doma. Na internete je možné nájsť množstvo návodov, ako si Ombre kúsky vytvoriť a vykúzliť tak niečo originálne. Obľúbená je napríklad premena starých jeansov na nové Ombre a trendy rifle. Možností je však oveľa viac.

Zdroj: www.asos.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana K.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie a pánske oblečenie.