Džínsové sukne využijete aj na jeseň!

Džínsové sukne využijete aj na jeseň!

30. novembra 2010, džínsové sukne, sukne, dámske oblečenie, sukne jeseň, sukne zima, jesenné sukne

Sponzorovanej odkazy:

Džínsové sukne patria k niekoľkým kúskom oblečenia, ktoré nikdy nezostarne. V rôznych obdobách už sa nosí niekoľko desiatok rokov a stále sa drží na módnom vrchole. Patrí tiež medzi to najuniverzálnejšie oblečenie – dajú sa dobre kombinovať so všetkým oblečením, hodia sa ku všetkým štýlom, môžu sa využiť na všetky príležitosti a nosiť vo všetkých ročných obdobiach. Vďaka nespočetným strihom si skutočne vyberie každá žena bez ohľadu na postavu.

Džínsovina sa kvôli svojej obľúbenosti pomaly ale iste stáva aj súčasťou spoločenského oblečenia, samozrejme ale vo svojej triezvejšej forme. Preto vymeňte svojou elegantnú sukňu za džínsovú s vysokým pásom a skombinujte ju s jednoduchou košeľou. Keď všetko doplníte o topánky na vysokom podpätku, budete vyzerať úžasne. Tento outfit je vhodný napríklad do práce alebo na menej formálne akcie.

Nosenie džínsových sukní v lete sa stalo už akousi uniformou. Minisukne spoločne s tielkom alebo tričkom vás spoľahlivo zaradia do davu, po čom túži asi máloktorá z nás. Síce je táto kombinácia veľmi vďačná a praktická, lepšie by pre vás ale bolo vymyslieť si iné alternatívy a vyjadriť svoju individualitu. Ak sa sukňou v lete nechcete vzdať, pohrajte sa aspoň s dĺžkou alebo doplnkami.

Džínsové sukne na jeseň alebo v zime už sú zaujímavejšou záležitosťou. Rozhodne sa nemusíte báť, že by ste zamrzli. Okrem obligátnych siloniek (môžete byť kreatívny a pohrať sa s ich vzorom) si na seba môžete vziať hrejivé podkolienky alebo návleky a bude vám rovnaké teplúčko, ako keby ste na sebe mala oblečenú dlhú pérovú bundu. Nájsť ich môžete vo väčšine obchodov, nie je ani príliš ťažké upliesť si ich doma.

Ak máte radi trendy londýnsky štýl, skúste sukňu skombinovať napríklad so šedými podkolienkami a Oxfordkami. V móde džentlmenov budete vyzerať vkusne a sexy.

Ak od jesenného oblečenia očakávate hlavne zahriatie, nemusíte mať so sukňami problém. Krátky čierny univerzálny kabátik leží v skrini takmer každej z nás, kozačky taktiež. Skúste sa pohrať s doplnkami, ktoré vašu kombináciu ozvláštnia. Doplňte ju o baret, šál a kvôli ranným mrazíkom o rukavice. Pozor si ale dajte na dĺžku sukne v kombinácii s čižmami na podpätku. Stačí malé pošmyknutia od triezvosti a budete vyzerať nevkusne, až hrubo.

Pohrajte sa s vašou sukňou sama, verte, že nie je možnosť šliapnuť vedľa.

zdroje: Www.polyvore.com, iStockphoto / Thinkstock

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Katka J.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie.