Veľký zimný výpredaj topánok

Veľký zimný výpredaj topánok

16. februára 2013, zimná obuv zľavy, zimné topánky výpredaj, čižmy výpredaj, topánky, topánky na podpätku, zimné topánky, čižmy, zľavy topánok, výpredaj topánok

Sponzorovanej odkazy:

Milujeme topánky, pretože topánky vyjadrujú to, čo sme alebo to, čím by sme chceli byť. A to práve vysvetľuje to, prečo nám topánky často ležia v botníku. Teraz sú však topánky za veľmi priaznivé ceny, ale aj napriek tomu vyberajte dôkladne. Veď doma s nimi nikoho neoslníte.

Čižmy s podpätkom

ccc: hnedé čižmy 44 eur 29,90 eur / čižmy s pleteninou 40 eur 19,90 eur

ccc: základné čierne čižmy 89eur 63,90 eur / čižmy nad kolená 104 eur 73eur

ccc: čierne čižmy na podpätku 39,90 eur/ 27,90 eur čižmy so zaväzovaním aj prackou 99 eur 69,90eur

Čižmy, jazdecké topánky alebo stále obľúbenejšie čižmy v elegantnej čiernej farbe môžete nosiť skoro ku všetkému, k sukni, šatám, slim nohaviciam alebo aj šortkám. Čižmy s nízkym podpätkom určite využijete, a to hlavne v zime. V čase poľadovice v nich budete lepšie vyberať balans. Oveľa viac sexy sa ale určite budete cítiť o niečo vyššie. Počkajte ale až sa roztopí poľadovica. Každopádne s kúpou neváhajte, za tieto ceny čižmy na jar už nebudú. Vyskúšať môžete aj čižmy nad kolená, ktoré oproti variante s vysokým podpätkom stratili na vulgárnosti a získali na elegancii.

Členkové topánky

Krátky mesiac február bude za chvíľu preč a príde nám jar. Odložíme čižmy a obujeme zníženú verziu čižiem, členkové topánky. V zľavách nájdete niekoľko rôznych variánt, ktoré budú trendy po celý tento rok. Zaujímavé sú členkové topánky vzorované, s kožušinkou, na platforme alebo extravagantné s podseklým podpätkom. Topánky s vyseklým podpätkom som už predtým videla v rôznych e-shopoch, ale bála som sa, že nebudú stabilné, budem sa v nich báť chodiť, a tak mi budú ležať doma. Po vyskúšaní v kamennom obchode som bola milo prekvapená a hneď som si jedny kúpila.

ccc: zaväzovacie členkové topánky na podpätku 40eur 27,90 eur / nízke čižmy s prackou 76 eur 49,90 eur

Určite ste si tiež všimli, že sa veľmi nosia čižmy, ktoré sú akoby odstrihnuté v jednej tretine lýtok. Nie sú upnuté a ľahko odstávajú, tým tak dávajú priestor pre nohavice nohavíc, ktoré by aj napriek tomu mali byť skôr slim. Väčší horný obvod topánok Vám bude zoštíhľovať nohy. Najobľúbenejšie sú topánky zdobené pyramídami, ale aj s prackami.

Topánky na platforme

ccc: členkové topánky na platforme s kožušinkou 36eur 15, 90 eur / červené topánky na platforme 36eur 15,90 eur

Topánky na platforme sú veľkou stálicou módneho sveta topánok. Objavom roka boli tenisky na platforme, u ktorých sa práve znížila cena. Zľava neminula ani čižmy alebo členkové topánky na platforme, v ktorých sa chodí oveľa lepšie ako v obdobných verziách s podpätkami. Pri kúpe sa zamerajte na detail – pleteninu, kožúšok alebo opasky a pracky.

Snehule

Určite by ste si mali za výhodnú cenu kúpiť aj snehule. Sú za priaznivú cenu a dozaista ich využijete ešte teraz, keď sa snehová nádielka drží zubami nechtami nielen na horách, ale aj v mestách.

Zdroj: www.asos.com , www.ccc.eu

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana A.. Článok nájdete v kategórii topánky, obuv.