Prefarbite svoj outfit! - Pastelové svetre jar 2013

Prefarbite svoj outfit! - Pastelové svetre jar 2013

17. februára 2013, trendy jar 2013, pastelové svetre, dámske svetre, zapínacie svetre, maxi svetre, jar 2013, Bershka, Jennyfer, Pull and Bear, Tally Weijl, H & M

Sponzorovanej odkazy:

Na jar sa začína všetko sfarbovať do jasnejších farieb. Zelenať začína tráva i stromy, farbia sa a kvitnú kvety a kríky, tak prečo by ste s nimi nemohli splynúť aj vy? Skvele vám to napríklad pôjde vo svetroch, ktoré sú pripravené na tohtoročnú jar. Obľúbené značky, ktoré sa sústreďujú predovšetkým na dámsku módu, majú vo svojich kolekciách plno pastelových svetríkov, ktoré vám padnú.

H & M

Svetre na jar 2013 od značky Hennes & Mauritz, skrátene H & M, sú snáď tými najpastelovejšími zo všetkých. Hrajú skutočne všetkými farbami. Nájdete tu svetríky fialovej, zelenej, oranžovej, ružovej aj žltej. Majú mnoho strihov. Bude len na vás, ktorému práve dávate prednosť. Nie sú však skrášlené žiadnymi potlačami, preto sa dajú skvele kombinovať s módnymi doplnkami ako sú šatky, opasky, kabelky, ale aj šperky. Na jednofarebnom svetríku skvele vynikne nápadný náhrdelník, ktorý si budete môcť zakúpiť v rovnakom obchode, pretože H & M má vo svojej jarnej kolekcii aj mnoho štýlových šperkov.

Bershka

O niečo štýlovejšie a nápadnejšie sú jarné svetríky od Bershky. Podobajú sa oveľa viac trendovým maxi svetrom. Sú voľnejšie a ich nosenie je pohodlnejšie. Ich farby však nie sú tak žiarivé. Aj tak si zaručene nájdu svoje nositeľky.

Pull and Bear

Pastelovo sfarbené svetre nájdete aj v obchodoch obľúbenej značky Pull and Bear. Tieto svetríky sú určené predovšetkým pre mladé dámy a slečny. Svetre sú skutočne dosť mladistvé. Niektoré z nich sú napríklad doplnené kvetinovými vzormi.

Jennyfer

Nie až tak známa, ale veľmi slušivá je móda značky Jennyfer. Aj tu si budete môcť vyskúšať pastelový svetrík, ktorý bude hitom tohtoročnej jarnej sezóny. Svetríky cez hlavu aj zapínacie. Jennyfer má určite čo ponúknuť.

Tally Weijl

Skutočne originálne pastelové dámske svetre vám môže ponúknuť jedine značka Tally Weijl. Vo svojej ponuke má predovšetkým svetríky zapínacie. Nehrajú toľkých farbami, ale sú naozaj zaujímavé.

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Hedvika F.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie.