Objavte rozmanitosť jarnej kolekcie Tally Weijl 2013!

Objavte rozmanitosť jarnej kolekcie Tally Weijl 2013!

24. februára 2013, Tally Weijl, 2013, jar, jar 2013, trendy, dámske oblečenie, dámske trendy, doplnky

Sponzorovanej odkazy:

Určite ste si už stihli všimnúť krásnych nových a žiarivých farieb oblečenia v obchodoch. Áno, jarné kúsky v nielen pastelových odtieňoch začínajú nahrádzať tie zimné a nezostáva než čakať, až aj počasie napovie, že sa blíži teplejšie obdobie. Na Luxurymagu ste si už niekoľko kolekcií obľúbených značiek na jar 2013 mohli prezrieť a dnes budeme v ich predstavovaní pokračovať. Tentoraz sa pozrieme na najnovšiu kolekciu sexy dámskeho oblečenia značky Tally Weijl.

Už na prvý pohľad na kolekcii zaujme jej rozmanitosť. Nejedná sa ani tak o rôznorodosť farieb, ako skôr štýlov. Miešajú sa tu aztécke tendencie, rockové prvky, hravé prúžky, neprehliadnuteľné potlače aj nový trend camouflage – teda vojenský vzor, ktorý je však v podaní Tally Weijl zjemnený pastelovými odtieňmi. Nemalú rolu hrá v kolekcii aj trend batikovania, ktorý oslavuje v poslednej dobe veľký comeback.

Samotné farby nijak výrazné nie sú. V kolekcii prevažuje čierna, biela, khaki a šedá farba, ktoré sú občas spestrené výraznou modrou, svetlo ružovou či vínovou.

Ak sa zameriame na strihy oblečenia, nechýbajú tu stálice v podobe superúzkých džínsov, high-low sukní a šiat a tiež veľa denimových šortiek pre teplejšie dni. Neprehliadnuteľné sú aj klasické košele s dlhými rukávmi, ktoré ponúkajú veľa možností, ako ich kombinovať a nosiť.

V jarnej kolekcii Tally Weijl 2013 pochopiteľne nemôžu chýbať doplnky. Nájdeme tu farebné listové kabelky, tenisky, topánky na kline a v neposlednom rade tiež batôžtek, alebo ak chcete ruksak, v khaki farbe zdobený rôznofarebnými kamienkami. Jedná sa o ďalšiu novinku nadchádzajúcej sezóny, ktorá si nepochybne nájde svojich priaznivcov.

Vďaka veľkej a potešujúcej rôznorodosti kolekcie Tally Weijl pre jar 2013, si nové kúsky budú môcť vybrať zástankyne mnohých štýlov. Nechýbajú tu najnovšie hity nadchádzajúcej sezóny a v obchodoch Tally Weijl sa tak budete môcť obliecť štýlovo od hlavy až k päte!

Zdroj: www.tallyweijl.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana K.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie a doplnky.