Pánske farebné rifle

Pánske farebné rifle

20. februára 2013, pánske rifle, pánske nohavice, rifle, džínsy, nohavice, farebné rifle, trendy, pánske trendy, jar 2013

Sponzorovanej odkazy:

Veľa mužov sa pri výbere jeansov obmedzuje na klasickú modrú, prípadne čiernu alebo sivú farbu týchto nohavíc. Je to ale škoda, pretože im tak uniká nový a veľmi štýlový trend farebných riflí. Vyššie spomínané farby sú síce úplne v poriadku a pravdepodobne budú módne stále, ale prečo nedať šancu aj odtieňom novým? Obzvlášť s prichádzajúcou jarou by bola určite škoda tento trend opomenúť. A aké farby sú teda najviac in?

Tmavo modrá

Táto farba sa skvele hodí pre tých, ktorí pre začiatok nechcú s farbami príliš experimentovať. Príliš sa totiž nelíši od klasického denimu a nie je nijako výrazná. Dá sa tiež veľmi jednoducho kombinovať snáď so všetkými farbami. Navyše pôsobí striedmo a elegantne.

Kráľovská modrá

Ďalším krokom môžu byť rifle vo výraznej modrej farbe, odtieni s názvom kráľovská modrá. Tento tón patrí medzi veľké hity zimnej sezóny a najskôr s nami prečká i tohtoročnú jar. Skvele vyzerá s čiernou, šedou, ale napríklad aj výraznou žltou.

Gaštanová

Medzi menej nápadné odtiene, ktoré rifliam pristanú, patrí tiež gaštanová. Perfektne ladí s horčicovou žltou, tmavo modrou aj tmavo zelenou. Rovnako tak môžete skúsiť aj odtieň burgundy.

Červená

Skvelou voľbou pre tých, čo sa neboja vyčnievať z davu, môže byť neprehliadnuteľná červená. V tomto prípade radšej voľte neutrálnejší vršok, červené rifle sa totiž stanú ústredným bodom outfitu, ktorý bude priťahovať pozornosť, a s ​​príliš výrazným tričkom alebo košeľou by look mohol vyzerať prehnane.

Lososová

Aj lososový odtieň si už v pánskom šatníku našiel svoje miesto a vyzerá dobre nielen na košeliach či tričkách, ale aj na rifliach. Pôsobí jemne, uhladene a vyzerá skvele s čisto bielou, alebo v kombinácii s pastelovými odtieňmi.

Či už zvolíte ktorýkoľvek z vyššie menovaných odtieňov, alebo sa oblečiete do iných trendy farieb, nezabudnite na správnu voľbu topánok. Obujte radšej topánky neutrálnej farby, ako čierne alebo hnedé. V tomto prípade tiež budú vyzerať lepšie oxfordky, pretože tenisky, obzvlášť tie farebné, by mohli celý outfit pokaziť.

Zdroj: www.asos.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana K.. Článok nájdete v kategórii pánske oblečenie.