Dámske parfémy jeseň / zima 2010 - objavte svoju novú vôňu!

Dámske parfémy jeseň / zima 2010 - objavte svoju novú vôňu!

23. decembra 2010, dámske parfumy www.parfums.cz, www.coty.cz, Guess Seductive, Carolina Herrera 212 VIP, Calvin Klein Beauty, Shakira Scent by Shakira, Beyonce Heat, parfémová voda, toaletná voda

Sponzorovanej odkazy:

Každá z nás sa rada navonia nejakou peknou parfumovanou alebo toaletnou vodou. Medzi našimi vôňami nám doma stoja tie, ktoré patria medzi naše obľúbené. Rady si však kúpime aj nejakú novinku. Práve na ne sa pozrieme v dnešnom článku. Predstavíme si nové vône pre ženy, povieme si, ku komu sa budú hodiť najlepšie a samozrejme si jednotlivé vône predstavíme. Jedinečný dámsky parfém patrí medzi osvedčené vianočné darčeky napríklad pre mamičky, kamarátky, sestry i priateľky. Možno sa Vianoce zdajú byť ešte ďaleko, opak je však pravdou a Vianoce sú tu čo nevidieť.


Beyoncé Heat

Máte rada Beyoncé? Potom sa môžete navoňať jej dámskym parfémom Beyoncé Heat. Bude sa hodiť dievčatám a ženám, ktoré majú rady ovocno-drevitú vôňe. Hlava vône patrí magnólii, neroli a červenej vanilkovej orchidei, srdce leží v tónoch mandľového makrona, sladkého nektáru zemolezu a pyžma. Základ dámskej vône Beyoncé Heat pozostáva zo sekvojového dreva, tonka bôbov a jantáru.


Calvin Klein Beauty

Medzi ďalšie nedávno objavené novinky patrí aj vôňa Calvin Klein Beauty, ktorá je určená pre sofistikované a sebavedomé ženy. Osloví najmä tie, ktoré preferujú kvetinové vôňe. Túto krásnu vôňu tvoria semienka ambrette, jazmín a cédrové drevo. Tieto tri ingrediencie reprezentujú zvádzajúcu a elegantnú vôňu, ktorá zaujme nielen ženy, ale aj mužov.


Carolina Herrera 212 VIP

V septembri tohto roku 2010 bola predstavená novinka v podobe vôňe od Caroliny Herrery 212 VIP, inšpirovaná americkou módnou metropolou – New Yorkom. Hlavu 212 VIP tvoria mučenka a rum, srdce pyžmo a gardénia a základom je tonka fazule a vanilka. Vône Carolina Herrera sú prenikavé a stopercentne príťažlivé. To isté platí aj pre vôňu 212 VIP.


Guess Seductive

V septembri predstavenou novinkou bola takisto vôňa Seductive od štýlovej a populárnej značky Guess, ktorá zároveň vytvára kult značky. Je svieža, omamujúca a veľmi ľahko sa do nej zamilujete. Hlava vôňa Seductive leží v bergamote, čiernej ríbezlí a šťavnatej hruške. Srdce v sebe ukrýva čarovné tóny pomarančovníka, jazmínu a kosatca. Základ vône je položený vo vanilke, kadidle a kašmírovom dreve.

„Zdroj“: „www.parfemy.cz“: http://www.parfemy.cz/?…, http://www.carolinaherrera.com/, www.coty.cz, Hemer / Thinkstock

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Lenka K.. Článok nájdete v kategórii parfémy a kozmetika.