Miranda Kerr pre Mango 2013

Miranda Kerr pre Mango 2013

21. februára 2013, mango 2013, Miranda Kerr, nová kolekcia Mango, nová kolekcia

Sponzorovanej odkazy:

Postupne sa objavuje jarná kolekcia všetkých našich obľúbených módnych značiek. Aj španielska značka Mango predstavuje svoju jarnú kolekciu oblečenia a spolu s ním aj jeho novú tvár – topmodelku Mirandu Kerr. Ak si spomínate, tak vlani bola tvárou značky krásna Kate Moss, ktorá nám stále ukazuje a potvrdzuje, že patrí medzi špičku. Tento rok tu máme nemenej slávnu Mirandu. Čo na novú kolekciu hovoríte?

KTO JE MIRANDA KERR

Mirandu Kerr veľa z nás pozná ako anjelika z dielne Victoria Secret. Momentálne je veľmi slávnou topmodelkou, ktorá sa radí medzi najlepšie platené a obsadzované modelky sveta. Vďaka bulváru iste viete (alebo by vás mohlo zaujímať), že jej manželom je predstaviteľ slávneho Legolase – Orlando Bloom. Majú spolu syna Flynna a na verejnosti sú videní ako veľmi šťastný pár. Miranda Kerr je austrálskeho pôvodu a svoju kariéru modelky odštartovala už vo svojich trinástich rokoch. Jej kariéra začala stúpať strmo nahor a dnes sa objavuje v tých najlepších kampaniach svetových módnych gigantov.

MANGO COLLECTION 2013

Nová kolekcia španielskeho Manga je pre nasledujúci rok v klasických a toľko nesmrteľných farbách ako je čierna a biela. Doplnené sú o modrú a červenú, teda ďalšie zo škály základných farieb. Nová kolekcia je prudko elegantná. Avšak každá z vás si tu nájde svoje – tešiť sa môžete aj na ležérne outfity doplnené džínsovinou a ľahkými svetríkmi. Ďalej sa tu objavujú široké nohavice u nohavíc, ktoré momentálne slávia svoj comeback. Milovníčky minimalizmu určite ocenia praktické kabelky väčších rozmerov a retro prúžky, ktoré dodajú outfitu šmrnc. Mango pozná veľa žien ako propagátora perfektne padnúcich sáčok – ani táto kolekcia sa bez nich nezaobíde. Nosiť ich môžete formálne, napríklad do práce, alebo ležérne k džínsom. Pre odvážne sú tu upnuté crop topy, ktoré pôsobia sexy, perfektne sa dopĺňajú s vysokým pásom, pretože móda sa opäť navracia k 90tym rokom.

Zdroje: www.mango.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Tereza K.. Článok nájdete v kategórii módni návrhári a značky a značkové oblečenie.