Topánky Deichmann jar 2013

Topánky Deichmann jar 2013

22. februára 2013, Deichmann jar 2013, balerínky Deichmann, lodičky Deichmann, trendy obuv jar 2013

Sponzorovanej odkazy:

Jarná sezóna so sebou tento rok prinesie čistý dizajn s veľkou dávkou originality a detailov. Budeme sa kochať geometrickými vzormi, aj rafinovane zhodnocovanými ostrými uhlami, rôznymi odtieňmi červenej či zelenej farby alebo nestarnúcou bielou a čiernou farbou. Tieto trendy môžeme uvidieť nielen pri oblečení, ale pochopiteľne je ich vplyv zrejmý aj pri doplnkoch a obuvi. Deichmann je značka, ktorá sa snaží prinášať posledné módne trendy v obuvi dostupné širokej verejnosti, a preto aj v jej jarnej kolekcii vidíme mnohé trendové prvky.

Balerínky Deichmann jar 2013

Pozrime sa najprv na balerínky, ktoré budú čoskoro veľmi aktuálne. Patria medzi obľúbenú obuv, ktorú hojne ženy i dievčatá využívajú najmä na jar a v lete. Vyberáme balerínky otvorené alebo uzavreté – momentálne skôr uzavreté, pretože počasie príliš neláka ku kúpe otvorenej obuvi. Deichmann v jarnej kolekcii ponúka napríklad uzavreté balerínky v pastelových farbách i v prevedení zo semišu.

V ponuke objavíme aj elegantnejšie prevedenie balerínok s trendy čipkou.

Oxfordky, sneakers a topánky na platforme

Ak však hľadáte formálnejší typ pohodlnej obuvi, prehliadnite si oxfordky Deichmann, prípadne mokasíny. Pokiaľ sa jedná o farby, rozhodne sa nedržte ďaleko od výrazných odtieňov. Už v úvode som spomenula trend farby červenej či zelenej. To platí nielen pre oxfordky, ale aj pre topánky na platforme.

Trend ostrejších uhlov a využívania širokej palety odtieňov jednotlivých farieb nám ilustrujú výrazné lodičky s netradične riešenou špičkou. Keď už sa zameriavame na farby, nemali by sme vynechať metalické odtiene a pohrávanie sa s aplikáciami – trblietky, flitre alebo najrôznejšie výšivky, dovoľte si túto jar experimentovať. Z ponuky Deichmann vyberám strieborné lodičky na vyššej platforme a s podpätkom.

Metalické odtiene ma oslovili ešte pri klinových sneakers, ktoré tiež patria medzi jeden z trendov sezóny. V ponuke Deichmann sú tiež sneaker v ďalšej farbe jarnej sezóny – citrónovo žltej a jej odtieňoch.

Zdroj: www.deichmann.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Martina B.. Článok nájdete v kategórii topánky, obuv.