V nadkolienkach vám zima nebude!

V nadkolienkach vám zima nebude!

2. februára 2013, nadkolienky, pančuchy nad kolená, pančuchy, ponožky

Sponzorovanej odkazy:

V predchádzajúcich rokoch boli nadkolienky populárne. Nosievali ich naše mamy do školy a boli akousi súčasťou školského oblečenia. Akoby k sebe nadkolienky a aktovka patrili. Dnes sú opäť veľkým trendom, avšak tentoraz nie u školáčok, ale u dospelých žien. Vhodné sú obzvlášť v chladných dňoch, kedy vám nadkolienky krásne zahrejú nohy. Samozrejme ich nenoste iba na holú kožu, to by ste v tomto počasí zmrzli. Nadkolienky noste na pančucháče a uvidíte, že vám bude teplúčko. Vrstvenie totiž zahrieva oveľa viac, ako keby ste si na seba obliekli jedny hrubé gamaše. Ak vám nadkolienky pri chôdzi zkĺzávajú, môžete ich pripnúť klasickými podväzkami. Budete sexy a nemusíte si robiť hlavu s neustálym popoťahovaním nadkolienok späť hore.

S ČÍM ICH NOSIŤ?

Nadkolienky môžete obliecť k čomukoľvek. Nosia sa k šortkám (najlepšie s vysokým pásom) – a to ako k džínsovým tak ku klasickým. Je to asi najpohodlnejšia varianta nosenia týchto krásnych pančúch. Ďalším spôsobom, ako nosiť nadkolienky, sú sukne a šaty. To iste ocenia muži, ktorým sa táto móda veľmi pozdáva. Na farbe v postate nezáleží, je len na vás, ako svoj outfit farebne zladíte. Nie je pravidlom, že by ste museli mať červené šaty a červené nadkolienky. Ba naopak. Tu bude dokonca lepšie vyzerať kontrast – napríklad červené šaty a tmavo modré nadkolienky, a tak podobne. Pozor si však dajte na vzory, ak budete obliekať nadkolienky so vzorom, tu už buďte opatrná, aby celkový dojem z vášho outfitu nebol príliš extravagantný (pokiaľ to nie je účelom ). Skrátka – jednofarebnosťou nič nepokazíte a bude sa vám lepšie kombinovať.

A aké si obuť topánky? Najlepšie na podpätku. Či to budú čižmy, členková obuv či lodičky – to už je na vás. Topánky na podpätku spolu s nadkolienkami vám nádherne opticky predĺžia nohy. Avšak nebojte sa ani nízkej obuvi bez podpätku. Obuť môžete skrátka čokoľvek – pokojne aj tenisky.

Zdroj: www.asos.com , Thinkstock

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Tereza. Článok nájdete v kategórii doplnky.