Zľavy a výpredaje vrcholia

Zľavy a výpredaje vrcholia

30. januára 2013, zľavy, výpredaje, Tally Weijl, Zara, Mango

Sponzorovanej odkazy:

Zľavy, zľavy, zľavy sú všade okolo nás. Toho sme si všetci už dávno všimli a ja verím, že Vám neunikla žiadna výhodná ponuka. Lenže zľavy v obchodoch práve teraz vrcholia, a teda sú teraz v obchodoch zvyšné zimné kúsky za najnižšie ceny.

Povianočné davové šialenstvo už pominulo, a tak sa nemusíte báť poťahovačiek, šľapaníc a preťahovania sa o posledné zľavnené tričko. A ak ste to nepoznali, verte mi, že to nie je nič príjemné. Po vianočných sviatkoch som sa vypravila do Bratislavy, aby som rozhádzala peniaze z obálok, ktoré na mňa čakali pod vianočnom stromčekom. Veľakrát ma už odradili dlhé fronty u kabínok, a to nehovorím o nudných frontách u pokladní.

Okrem vreckárov, ktorých je teraz všade plno si dajte tiež pozor na falošné zľavy. Môže sa stať, že pri tovare so zľavou môže byť uvedená nižšia cena a pri pokladni Vám započítajú vyššiu cenu, ktorú by ste sa ani nevšimli, keby ste si neskontrolovali účtenku. Zľava tiež nesmie byť uvedená len v percentách. Skrátka na tovare musí byť vždy uvedená konečná cena. Ale dosť poučovania, vrhnite sa do víru výpredajov.

Tally Weijl

Najprv sa mrkneme do Tally Weijl, kde sa môžete za lacno obliecť na zimnú párty, obuť aj zahriať v trendy svetroch a štýlových bundách. Osobne by som chcela upozorniť na úžasnú bundu v staroružovej farbe, s prešívaním a kožúškom na golieri.

Mango

V Mangu teraz zakúpite väčšinu oblečenia za polovicu. Ak obchod poznáte, určite viete, že ponúka zaujímavé kúsky podľa aktuálnych trendov za priaznivé ceny. A preto cena po zľave bude úplne neodolateľná.

Prvé šaty zľavnené zo 40 eur na 20 eur, druhé šaty zľavnené z 40 eur na 28eur

Prvý sveter zľavnený zo 32 eur na 16 eur, druhý sveter zľavnený zo 49 eur na 24 eur

Prvý kabát zľavnený zo 40eur na 29 eur, druhý kabát zľavnený zo 76 eur na 52 eur

Prvá kabelka zlacnená zo 40 eur na 20 eur, druhá kabelka zlacnená zo 64 eur na 36 eur

Svetre sú pohodlné a ako vidíte aj zaujímavo vzorované, presne tak ako tohtoročná zima vyžaduje. Šaty si tu vyberiete do práce, do školy, na párty alebo pre voľný čas. Kabáty nie sú fádne ani okukané, zároveň nikdy tiež neskĺznu do extravagancie. A na záver ani doplnky neunikli zľavám. V Mangu sa môžete vo výpredaji aj obuť, ozdobiť krk alebo kúpiť novú kabelku.

Zara

Zara patrí medzi moje najobľúbenejšie značky. Je síce o niečo drahšia, ale jej modely sú prvotriedne, presvedčte sa sami.

Prvé šaty zľavnené zo 100 eur na 28 eur, druhé šaty zľavnené zo 100 eur na 40 eur

Prvá sukňa zlacnená zo 100 eur na 52 eur, druhá sukňa zlacnená zo 100 eur na 52 eur

Prvý sveter zľavnený zo 60 eur na 24 eur, druhý sveter zľavnený zo 60 eur na 24 eur

Prvý kabát zľavnený zo 112 eur na 90 eur, druhý kabát zľavnený z 180 eur na 120 eur

Prvá kabelka zlacnená zo 40 eur na 32 eur, druhá kabelka zlacnená zo 110 eur na 70 eur

Prvý opasok zľavnený z 30 eur na 12 eur, druhý opasok zľavnený z 28 eur na 12 eur

Nenájdete tu jednotvárne sériové šaty a sukne, ale iba dokonale prepracované trendy kúsky, ktoré Vás vyradia z davu. Rovnako tak svetre alebo kabáty, s ktorými máte pocit, ako by ste zostúpili zo svetového módneho móla rovno do ulíc. Samozrejme nechýbajú ani doplnky, topánky a kabelky. A to všetko stále ešte so zľavou!

Zdroj: www.mango.com , www.zara.comwww.tally-weijl.com

Sponzorovanej odkazy: