V huňatých šáloch vám zima nehrozí

V huňatých šáloch vám zima nehrozí

1. februára 2013, šály, kruhové šály, kožušinové goliere, dámske zimné doplnky, vlnené šály

Sponzorovanej odkazy:

Určite aj vy máte niekedy v zime, obzvlášť v mínusových teplotách, túžbu zabudnúť nato, vyzerať upravene, ale predovšetkým zabaliť sa do všetkého, v čom vám bude teplo. Pochopiteľne. Váš obľúbený zimný kabát vás väčšinou bez teplých doplnkov nechá na „holičkách“, šál, rukavice a čiapky sú teda nevyhnutnosťou. Pokiaľ práve netúžite stráviť doma v posteli s teplou šatkou na krku niekoľko dní, je lepšie zaobstarať si ten nejhuňatejší šál, na aký môžete naraziť. Pokojne aj ten, z ktorého vám bude vytŕčať len tvár.

Kruhové šály

Medzi najpraktickejšie zimné doplnky patria kruhové šály. Ak vás, rovnako ako mňa, stále obťažujú padajúce konce šálov, ktoré musíte zastrkávať, sú to pravé aj pre vás. Existuje síce niekoľko spôsobov, ako si ich zaviazať, každý ale nedá zime šancu.

Ak máte rada elegantné oblečenie a obvykle sa pred zimou chránite len pašmínou, určite sa nájde nejaký šál aj pre vás. Čo takto univerzálna ťavia, ktorá pristane všetkým? Ak si zvolíte šálu z vhodného materiálu, ktorý nepúšťa chlpy, máte vyhraté. Alebo skúste tú z kožušiny.

Šály z kožušiny

Kožúšky alebo kožušinové vesty sú nielen trendy a možno ste už majiteľkou jedného, ​​či druhého, čo takto kožušinový šál? Dobre, nie je to síce šál, aký ho poznáme, ale funkciu plní rovnakú. Pre maximálne zimomravé osoby je určite tou pravou voľbou. Vyzerá štýlovo a spoľahlivo prebije každý vlnený alebo látkový. Ku kožúšku to ale nebude to pravé orechové, kabát ho znesie ďaleko lepšie.

Ak máte len jeden kabát, ale zdá sa vám príliš okukaný, nemusíte si hneď kupovať ďalší. Kúpte si skôr kožušinový golier, ktorý ho pekne oživí. Navyše vás aj zahreje. Čo viac si priať?

Vlnené šály

O klasických vlnených šáloch hovoria zlé jazyky ako o vhodných len pre školáčky. Samozrejme to pravda nie je. Hodia sa skôr v uvoľnenejšiemu oblečeniu, ako sú parky alebo oversized bundy, skvele ale budú vyzerať aj s kabátom. Výhodou takýchto typov šálov je predovšetkým to, že sú variabilné a môžu sa uviazať na desiatky spôsobov. Ak nechcete splývať s okolím, ktoré väčšinou vsádza na klasické možnosti, pátrajte na youtube.com a určite nájdete niečo vhodného práve pre vás.

zdroj: asos.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Katka J.. Článok nájdete v kategórii doplnky.