Ušaté čiapky zahrejú a naviac sú trendy!

Ušaté čiapky zahrejú a naviac sú trendy!

31. januára 2013, ušaté čiapky, čiapky s ušami, miliondolar.com, baranice

Sponzorovanej odkazy:

Stop páliacim ušným lalôčkom v mrazivom počasí! Nepochybujte o tom, že necítiť v zime akúkoľvek časť svojho tela nie je práve najpríjemnejší pocit. Existuje ale jedna vychytávka – čiapka s ušami.

Ak sa povie ušianky, každý si pravdepodobne vybaví ruskú kožušinovú čiapku so šnúrkou na konci, ktorá sa ľubovoľne dala uviazať na vrchole čiapky. Navyše je dosť huňatá, aby dokázala kryť uši, tvár i bradu. Svoje čaro nestratila dodnes.

Mimochodom, módny diktát velí nezdvíhať si uši čiapky. Nie je to príliš pekné a navyše ani funkčné. Ak sa na celokožušinovú baranicu necítite, zkúste napríklad len tú, ktorá má kožušinu naspodku, zatiaľ čo zvrchu je z iného materiálu.

Každopádne, či sa kožušinovou čiapkou necháte očariť a najmenej jednu si zaobstaráte, budete trendy, v teple a zdravá. Podľa lekárov uniká ľuďom hlavou veľa tepla, čo môže vyvolávať choroby, ktoré sa vám vďaka tomu vyhnú veľkým oblúkom. Poriadna baranica je preto výhra!

Milión dolár

Kam na ne? Určite si pozrite stránky miliondolar.com. Nájdete tam najväčšiu koncentráciu rozmanitých ušatých čiapok, ktoré inde len tak nestretnete. Podľa vlastných slov autoriek, čiapky z tohto webu nenasledujú módne trendy, ocenia ich hlavne ľudia, ktorí majú vlastný unikátny štýl. Každý si tam nájde tú svoju, vychytávkou sú čiapky, s tak dlhými „ušami“, ktoré môžete použiť aj ako šál. Ide navyše o českú značku, takže s ozajstnou kvalitou môžete rátať. Každá stojí okolo 32 eur, ak sa vám teda páči, neváhajte. Predávajú sa v ženskej, mužskej aj detskej variante.

Skvelou možnosťou je tiež to, že si svoju čiapku môžete sami navrhnúť. Farba, vzor, ​​materiál, tvar … to všetko je len na vás.

Kúpiť si ich môžete ako z pohodlia domova cez e-shop, tak aj v kamennom obchode. Tie môžete nájsť v Prahe, Zlíne a tiež v New Yorku, presné adresy nájdete na webových stránkach.

zdroje: miliondolar.com, asos.com, polyvore.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Katka J.. Článok nájdete v kategórii doplnky.