Tenisky pre jar 2013

Tenisky pre jar 2013

28. januára 2013, farebné tenisky, tenisky, sneakers, topánky na jar 2013, topánky 2013, sneakers 2013, 2013, Nike tenisky, Jordan, Jordan tenisky

Sponzorovanej odkazy:

Vonku je stále bielo, nevyzerá to, že by sneh len tak zmizol. To však návrhára nezastaví a aj keď je január, prichádzajú na trh nové kolekcie pre jar 2013. Poďme sa spolu pozrieť, aké tenisky budú na jar trendy, ukážeme si dámske i pánske modely a určite je z čoho vyberať. Tešiť sa môžete na nestarnúce modely ako sú napríklad Air Force od Nike a samozrejme nebudú chýbať ani žiarivé farby. Sneakers pre jar 2013 sú už tu!

DÁMSKE sneakers

Model Nike Dunk High alebo Mid určite každá z nás už niekedy niekde videla. Jedná sa klasické dvojfarebné prevedenie tenisiek Nike a buď sú nízke alebo členkové. Avšak novším modelom z tejto rady sú Nike Dunk Sky a odlišujú sa v tom, že sa jedná o špeciálny model dámskych kotníčkových tenisiek na kline. Sú veľmi pohodlné.

Ďalším populárnym modelom tenisiek od značky Nike sú jednoznačne Air Max 1 alebo Air Max 90. V jarných kolekciách sa môžete tešiť na žiariace neónové farby.

Nestarnúce tenisky Nike Air Force už majú svoju dlhoročnú tradíciu a zrejme nikdy sa neprestanú vyrábať, pretože sú medzi milovníkmi sneakers veľmi obľúbené. V dámskych modeloch narazíte na bielu topánku doplnenú zlatú fajkou, čierna sa zase metalicky leskne. Klasika ale v ojedinelom prevedení. Je česť Air Force nosiť.

PÁNSKE sneakers

Samozrejme na model Nike Air Force sa môžete tešiť aj vy, páni! Avšak tu narazíte na trošku výstrednejší kúsky. Nike sa odviazali a predstavili farebné Air Force s motívom hadej kože, ktorý je práve veľmi trendy. Páči sa vám?

Veľký humbuk u nás v posledných mesiacoch narobili tenisky značky Jordan. Takmer každý mesiac nový model. Hneď zo začiatku roka 2013 vtrhli na náš (a svetový) trh retro modely týchto tenisiek s označením Jordan Air 1 Retro. Nielen milovníci basketbalu si tieto sneakers zamilujú.

Nike Air Max i v pánskom prevedení pre jar 2013. To iste čakal každý milovník tenisiek. Výrazné farby sú doplnené tmavými (veľmi často šedou a čiernou). Všetky zverejnené modely zakúpite na Queens.cz. Ktoré tenisky oslovili najviac vás?

Zdroj: www.queens.cz , www.blog.queens.cz

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Tereza K.. Článok nájdete v kategórii topánky, obuv.