Pánske parfémy jeseň / zima 2010-2011 / Očarte ostatných!

Pánske parfémy jeseň / zima 2010-2011 / Očarte ostatných!

18. decembra 2010, pánksé parfumy, jeseň a zima 2010/2011, parfém, vôňa, Diesel Only The Brave, toaletná voda, Hugo Boss No. 6 Night, Kappa Azzelerazione, Joop! Go Hot Contact, Ferrari Scuderia Ferrari

Sponzorovanej odkazy:

Dámske parfémové novinky sme si už predstavili. Ale nielen ženy chcú voňať. A tak sme si ponuku pánskych parfémov, voňavých noviniek pripravili aj pre pánov. Ak ste žena, ktorá práve číta tento článok, nižšie uvedené pánske parfémy na jeseň a zimu 2010/2011 vám môžu pomôcť vybrať ten správny vianočný darček pre brata, priateľa, manžela alebo otca. A ak ste muž, môžete svoje drahé polovičky jedným takým novo vybraným parfémom príjemne prekvapiť. Úspech budete mať zaručený. My ženy totiž príťažlivo navoňaných mužov zbožňujeme.


Diesel Only The Brave

Značka Diesel je u mužov veľmi obľúbená. Ich športovo-ležérny štýl nielen v móde je prepojený aj do ponuky vôní. Ak ste milovníkom známej vône Only The Brave, ktorý, ako sám názov hovorí, je určený len pre odvážnych, môžete si ju pre tentokrát zaobstarať v štýlovom flakóne. Ten je špeciálne navrhnutý pre túto limitovanú edíciu. Samotná vôňa sa skladá z hlavy položenej v citruse, mandarinke a koriandri, srdce tvorí labdanum, ruža a levanduľa. Základ Only The Brave od Diesel je mixom ambry a drevitých tónov. Ak tak milujete kombináciu nových dizajnov a príjemnej vône, ktorú ste si už raz obľúbili, potom pre vás Only The Brave bude tou správnou voľbou. 75 ml toaletnú vodu Only the Brave od Diesel kúpite približne za 46 eur .


Hugo Boss – Boss No. 6 Night

Muž, ktorý chce byť úspešný, si zaslúži luxus skrytý napríklad aj v novej toaletnej vode Bottled Night od módneho domu Hugo Boss. Táto príťažlivá vôňa Boss No. 6 Night je kombináciou lístkov brezy, ktoré tvoria hlavu vône, kardamonu, ktorý sa nachádza v jej srdci a drevitých tónov s pižmom, ktoré vytvárajú jej základ. Vôňa Boss No. 6 Night od Hugo Boss je provokatívna, zmyselná a zvádzajúca. Je určená pre muža, ktorý chce byť úspešný nielen vo svojej práci, ale aj mimo nej. Hodí sa všetkým zrelým a sebavedomým mužom, ktorí sa ničoho neboja. 100 ml toaletnú vodu Boss No. 6 Night od Hugo Boss kúpite približne za 38 eur, 50 ml toaletnú vodu za 29 eur a 30 ml za 26 eur.


Kappa Accelerazione

Do ponuky nových pánskych vôní patrí aj vôňa preslávenej športovej značky KappaAccelerazione“. Hlava je spojením bazalky, talianskeho bergamotu a hrušky, srdce tvorí rozmarín a cipriš, základ potom pižmo a obľúbené cédrové drevo. 100 ml tejto krásnej vône kúpite už za približne 15 eur.


Joop! Go Hot Contact

Aj spoločnosť Joop! prichádza s parfumovou novinkou, ktorá sa volá Go Hot Contact. Hlavu Go Hot Contact tvorí levanduľa a mäta, srdce vetiver a šafran a základ je položený v cédrovom a sladkom drievku. Je určená pre dynamických mužov, ktorí milujú andrenalin a konajú činy! 100 ml tejto dynamickej toaletnej vody s rozprašovačom Go Hot Contact od Joop! vám „www.parfems.sk“ ponúka už za 29,50 eur.

Ferrari – Scuderia Ferrari

Milujete rýchlu jazdu, stúpajúci adrenalín, atmosféru pretekov a zážitok z výhry? Potom je tu pre vás nová vôňa od Ferrari „Scuderia Ferrari“. Je stvorená pre mužov milujúcich pocit zo vzrušujúcej jazdy a neustále zvyšujúcej sa rýchlosti. Hlava vône sa skladá z citróna, mandarinky, mäty a levandule, srdce tvorí čierne korenie, rozmarín, kardamón, čierny čaj a pakost. Základom je drevo guaiac, cédrové drevo, ambra, fazuľa Tonka a pižmo.125 ml toaletnej vody Ferrari „Scuderia Ferrari“ stojí 33 eur, 75 ml a 40 ml toaletná voda stoja rovnako 29 eur.


Zdroj: www.parfumy.cz, www.news-parfums.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Lenka K.. Článok nájdete v kategórii parfémy a kozmetika.