Victoria's Secret plavky 2013

Victoria's Secret plavky 2013

21. januára 2013, Victoria 's Secret, Victoria' s Secret plavky, Victoria 's Secret plavky 2013, plavky leto 2013, dámske plavky, bikiny, sexy plavky

Sponzorovanej odkazy:

Značku Victoria 's Secret poznajú snáď všetky ženy na svete a krásne telá sexy anjelikov tejto značky zase nedajú spať mnohým mužom. Každoročne potom značka usporadúva obrovskú módnu show, na ktorej predstavujú úžasné spodné prádlo a na ktorú čaká celý svet. Druhým najočakávanejším momentom pre fanúšikov tejto značky je potom nová kolekcia plaviek Victoria's Secret, ktorá vždy určí trendy v tejto oblasti pre nachádzajúcu letnú sezónu. Tento okamih nastáva každý rok na začiatku januára a tento rok tomu tak bolo práve pred pár dňami. Poďme sa teda teraz spoločne pozrieť na žeravé kúsky z plavkovej kolekcie Victoria's Se­cret, a teda aj na trendy pre plavky 2013.

Ako iste viete, Victoria 's Secret rozdeľuje svoje plavky do niekoľkých kolekcií podľa štýlu. V tomto článku sa zameriame na línie Very Sexy a Beach Sexy, ktoré prinášajú naozaj nádherné kusy bikín.

Beach Sexy

Beach Sexy je plná rozverných a hravých bikín, ktorým však, ako už v názve stojí, nechýba nič na atraktívnosti a prilákajú obdivné pohľady ako mužov, tak aj žien. Kolekcii dominujú farby, ako je tyrkysová, sýto ružová, žltá, pastelovo zelená a podobne. Zvlášť hravo potom pôsobia bikiny s bandeau podprsenkou a cheeky nohavičkami vo viacfarebnom pruhovanom prevedení. Nechýbajú samozrejme ani klasické trojuholníkové či push-up podprsenky.

Very Sexy

Very Sexy kolekcia plaviek pre rok 2013 je zase o niečo viac sexi než tá predošlá. Plavky zdobia farebné kamienky, flitre a iné drobnôstky, ktoré ich robia jedinečnými a originálnymi. Nohavičky sú zase viac vykrojené, v brazílskom štýle či s rôznymi sponami, ktoré priťahujú pohľady. Medzi farbami dominujú ako vždy čierna, biela, zlatá či ružová. Nechýba tento rok ani veľmi in malinová či zvieracie vzory. Novinkou sú potom naopak plavky v nežných pastelových odtieňoch, ako je nebesky modrá.

Samozrejmosťou u Victoria's Secret je u väčšiny modelov aj možnosť mix match, to znamená, že si môžete plavky nakombinovať, ako chcete.

Tak, už sa tešíte na leto?

Zdroj: www.victoriassecret.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Beáta B.. Článok nájdete v kategórii plavky.