Dámska kolekcia Next - zima 2012/2013

Dámska kolekcia Next - zima 2012/2013

12. januára 2013, Next, oblečenie Next, dámska móda Next

Sponzorovanej odkazy:

Značka Next ponúka oblečenie a doplnky pre každú príležitosť. Vyznačuje sa dobrou kvalitou, praktickým využitím a pekným dizajnom. V obchodoch Next nakúpime pre celú rodinu, pretože značka zahŕňa detskú, dámsku aj pánsku líniu. Tentokrát sa zameriame na dámsku módu pre tohtoročnú zimu.

Zimná kolekcia Next pre ženy

Next ponúka dámske oblečenie v niekoľkých špeciálnych kolekciách. The Smart Collection zahŕňa kúsky, ktoré spadajú do okruhu biznis módy. The Casnal Wardrobe zase poslúži na bežné nosenie na každý deň. The Jeans Collection nezahŕňa nič iné, než dámske džínsy a Branded Collection prezentuje očarujúcu dizajnovú (značkovú) módu. Next nezabúda ani na športovo založené ženy a prichádza pravidelne s The Sports Collection. Špeciálne kolekcia sa venujú tiež obuvi a doplnkom.

Odporúčam sa v zimnej kolekcii poobzerať po kúskoch s grafickými motívmi. Zaujímavo vyzerajú saká s čiernymi pruhmi, dobre oživia akýkoľvek čierny outfit. Vyskúšať ale môžete aj kombináciu s výrazným oblečením. Tým môžu byť napríklad ružové šaty.

Veľkej obľube sa tešia opäť košele a tiež blúzky. Aj tie nájdete v zimnej kolekcii značky Next. Dobre zvolená blúzka sa v šatníku nikdy nestratí, navyše ju variabilne môžeme nosiť k sukniam aj nohaviciam.

V zime sa ale potrebujeme trošku zahriať. Najčastejšie zháňaným produktom sú v tomto období určite svetríky. Vyberám jeden dlhšieho strihu a jeden výraznej farby. V zimnej kolekcii Next je k dostaniu veľa farieb aj odlišných strihov dámskych svetrov.

Článok zakončíme pôvabnými dámskymi kabátikmi Next. Jeden vo výraznej žltej farbe a kratšej dĺžke – farieb sa tento rok rozhodne nebojte, je na nich ten najlepší čas. A druhý kabát v dĺžke dlhšej s veľmi zaujímavým vzorom a šikmým zapínaním. Asymetria je ďalším z trendov, ktorý pretrváva do ďalšej sezóny.

Dámske oblečenie Next je plné elegancie aj oblečenia pre každodenné nosenie. Modely sú vytvárané od úplne jednoduchých (basic) kúskov až po dizajnové skvosty.

Zdroj: www.nextdirect.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Martina B.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie a módni návrhári.