Anjel s diablom v tele - talianska značka Leidiró

Anjel s diablom v tele - talianska značka Leidiró

11. januára 2013, Leidiró, talianska móda, elegantná móda

Sponzorovanej odkazy:

Oblečenie prezentuje čiastočne náš charakter a životný postoj. Ženy sa na svoj šatník zameriavajú s veľkou starostlivosťou, pričom často sa ho snažia prispôsobiť pracovnej pozícii. Neraz sú nútené prijať nudné modely alebo nepohodlné uniformy. Kde nájsť príjemný kompromis? Móda svieža, elegantná a zároveň ležérna a z kvalitných materiálov – to je talianska značka Leidiró, značka, ktorá má dve tváre.

Ak zháňate nežné letné šaty, rozviate topíky alebo pohodlné šortky, určite ich v butiku Leidiró nájdete. Rovnako tak sa ale môžete poobzerať po trendy kúskoch, ako sú nohavice so zníženým sedom alebo originálne strihané saká a kabátiky. V jesenných kolekciách objavíte praktické čiapky a rukávniky, dlhé pletené svetre aj krásne jemné šaty.

Značka Leidiró sa na prvý pohľad tvári ako módny anjelik. Kolekcie majú jednotný ráz ako štýlu, tak aj farieb. Len málokedy sa stretnete s výraznou či krikľavou farbou.

Leidiró je naozaj na prvý pohľad veľmi nežná a sofistikovaná značka. Keď sa ale zameriame na vysokú módnosť a originalitu strihov a na rozmanité detaily, objavíme dámsku módu so živelným duchom.

Pletáž bola veľmi obľúbeným prvkom v posledných kolekciách a dizajnéri sa ju nebáli aplikovať ani na kabelky. Značka ponúka aj opasky a šatky.

Ďalej v kolekciách Leidiró objavíte dobre strihané džínsy, ktoré lichotia postave. Značka uprednostňuje najmä dĺžku nohavíc k členkom. Stretneme sa aj s využitím rôznych materiálov aj ich vzájomnou kombináciou. V súčasnej dobe sa na predajných pultoch stretneme najmä s nohavicami so zníženým sedom alebo s nohavicami v jazdeckom štýle.

Leidiró poteší každú ženu, ktorá má rada módne trendy a zároveň si potrpí na decentnejšiu módu. Avšak napriek módnym trendov má Leidiró nezameniteľnú tvár a osobité vyznenie.

Zdroj: www.leidiro.it , www.facebook.com/ … 449014217902

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Martina B.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie a módni návrhári.