Nepremeškajte vianočnú spodnú bielizeň!

Nepremeškajte vianočnú spodnú bielizeň!

22. decembra 2012, Vianoce 2012, dámske spodné prádlo, pánske spodné prádlo, slipy, boxerky, podprsenky, nohavičky, podväzky, nočné košieľky, Victoria 'secret, H & M, New Yorker, Intimissimi

Vianoce sú tu už v pondelok a vy ešte nemáte pre svojho partnera či partnerku darček? Vianočná spodná bielizeň bude nielen skvelým darčekom, ale môže byť aj príjemným spestrením štedrovečernej noci. Dámy, nikde nie je napísané, že spodnú bielizeň musíte vyložene darovať svojmu náprotivku. Môžete ju darovať sebe a spoločne v nej sa potom darovať priateľovi. Buďte originálne a niečo pútavého vymyslite.

Victoria's secret

Skutočne nádhernú spodnú bielizeň vyrába legendárna značka Victoria's se­cret. V jej tohtoročnej kolekcii kraľujú anjeli a jednou z pod- kolekcií je aj krásna Angel Fantasies, ktorá je ako stvorená pre vianočnú atmosféru. Červeným alebo čiernym spodným prádlom nemôžete nikdy nič pokaziť. Victoria's secret ponúka nielen dámske komplety spoločne s podväzkami, ale aj samostatné podprsenky a nohavičky.

New Yorker

O značke New Yorker sa nedá povedať, že je módnou značkou, ktorá sa špecializuje na spodnú bielizeň, ale jej kolekcia nie je vôbec zlá. Podľa môjho názoru aj tak poteší každú ženu či muža. Niektoré modely dámskej spodnej bielizne sú úchvatné a vyrovnajú sa strihom aj bielizni Victoria's se­cret. A ešte ku všetkému sa jedná o dostupnú módu, ktorá nie je drahá a je ľahko k zohnaniu. Obchody značky New Yorker máte dnes už skoro v každom väčšom meste.

H & M

Značka, ktorá je na tom podobne ako New Yorker, aj tento rok prekvapila. Vôbec tu teraz nebude reč o dámskej kolekcii spodnej bielizne, ale o pánskej, ktorej modelom (patrónom) sa stal idol ženských sŕdc David Beckham. Už len to, že pánske boxerky a slipy H & M predvádza takýto muž, svedčí o tom, že bude kolekcia pekná. Asi každá žena bude chcieť, aby jej muž mal na sebe spodnú bielizeň, ktorú predvádza David Beckham.

Intimissimi

Veľmi obľúbená značka spodného prádla je Intimissimi. Pre tento rok si pripravila špeciálnu vianočnú kolekciu, ktorá sa nesie v klasickej červenej farbe, ktorá je zriedkakedy doplnená bielou alebo čiernou. Kolekcia obsahuje spodnú bielizeň, ale aj sexi nočné košieľky. Bielizeň je vkusná a vyzývavá zároveň. Je len na vás, akú osobou chcete v tejto bielizni byť.

Zdroje: www.intimissimi.com www.newyorker.de www.victoriassecret.com www.hm.com Thinkstock

Autorom článku je Hedvika F.. Článok nájdete v kategórii spodná bielizeň.