Bodky sú naďalej hitom sezóny

Bodky sú naďalej hitom sezóny

3. januára 2013, bodky, bodkované, retro, vintage, s bodkami, svetre, košele, tričká, šaty, kravaty, sukne, trendy

Sponzorovanej odkazy:

Jedným z trendov, ktorý sa na módne pole opakovane vracia a zakaždým oslavuje úspech, sú bezpochyby bodky. Lákajú svojou hravosťou, veselosťou, ale vedia byť aj sofistikované a sexy. Nemali by teda chýbať v šatníku žiadneho Fashionistu a pre sezónu 2012/2013 to platí dvojnásobne! Bodky sú teraz totiž trendy viac ako kedykoľvek predtým a dokazuje to aj fakt, že sa objavujú úplne, ale úplne na všetkom. Nejde len o bodkované blúzky a sukne, ale tento roztomilý prvok zdobí aj šaty, nohavice a tiež veľa doplnkov, v čele s pančuchami. A mimo to, bodky tiež navštívili aj šatníky pánske!

Blúzky a svetre

Svetríkom alebo košeľou s bodkami nemôžete nič pokaziť. Sluší každému, hodí sa takmer ku každej príležitosti a vybrať si môžete z mnohých zaujímavých farebných kombinácií i z najrôznejších veľkostí bodiek.

Šaty

Zabudneme na chvíľu na vintage a retro bodkované šaty, ktoré už tu boli mnohokrát a naopak si pripomeňme šaty speváčky Adele, v ktorých spievala na tohtoročnom odovzdávaní cien Grammy. Priesvitné časti zdobené čiernymi bodkami sa totiž stali obrovským hitom a dokazujú, že aj bodky môžu vyzerať elegantne a že sa hodia aj na tak slávnostné udalosti, ako sú napríklad práve Grammy.

Pančuchy

Pančuchy zdobené najrôznejšími vzormi zaplavili obchody už vlani a pomaly tak vytláčajú klasické silonky z hry. Okrem krajkovaných a kvetovaných pančúch vyzerajú skvele aj bodkované pančuchy. Sú skvele kombinovateľné a oživia každú jednoduchú sukňu či šaty všetkých možných farieb.

Bodky v pánskom šatníku

Na prvý pohľad sa môže zdať, že bodky môžu pristať len dámam, ale opak je pravdou. Svoje miesto si našli aj na pánskom oblečení a ako môžete vidieť, aj muži v nich vyzerajú skvele. Správnou voľbou môžu byť napríklad bodkované tričká, svetre, či mikiny posiate drobnejšími bodkami, ale skvele vyzerajú, obzvlášť v súčasnej sezóne plesov, aj bodkované košele či kravaty.

Zdroje: www.asos.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana K.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie a pánske oblečenie.