Ten pravý čas na party kolekciu Lindex 2012!

Ten pravý čas na party kolekciu Lindex 2012!

27. decembra 2012, Lindex, party kolekcia 2012, šaty, spoločenské oblečenie, svetríky, legíny, nohavice nad členky, plesová sezóna, Vianoce, Silvester

Sponzorovanej odkazy:

Uplynul ďalší rok a už sú tu zase Vianoce. Zaiste v práci, v škole alebo s kamarátmi budete poriadať nejaký ten predvianočný či povianočný večierok. Ako každá žena budete chcieť na party vyzerať skvele. Zaručene všetkých očaríte slávnostnom oblečením z tohtoročnej party kolekcie Lindex 2012. Nenájdete tu len kúsky na sviatky vianočné, ale tiež si tu budete môcť vybrať oblečenie, doplnky a dokonca aj topánky na silvestrovskú party.

Všetko oblečenie je vo väčšine prípadov dosť konzervatívne. Určite vás nadchnú nádherné šaty, ktoré využijete nielen na slávenie všetkých decembrových sviatkov, ale aj na plesovú sezónu, ktorá vyvrcholí ihneď po novom roku. Šaty vás oslovia v klasických spoločenských farbách čiernej či bielej, ale ak budete chcieť splynúť s vianočnou výzdobou, budete si môcť zaobstarať aj šaty v krásnej sýto červenej farbe.

Za vrchnú časť odevu si budete môcť v obchodoch značky Lindex vybrať rôzne blúzky a tiež pôvabné trendy svetríky. K nim si vezmite legíny či skutočne originálne nohavice Lindex, ktoré dosahujú dĺžku len nad členky. Táto dĺžka sa k týmto nohaviciam náramne hodí a dá možnosť viac vyniknúť vašim topánkam.

A práve topánky sú mnohokrát hlavným hercom vášho outfitu. Lindex dáva vo svojej party kolekcii priestor iba topánkam na podpätku, ktoré sa im dosť vydarili. Majú svoj vlastný osobitý štýl.

spoločenskému oblečeniu patria jednoznačne aj šperky. S tými si Lindex tiež vyhral. Budú sa vám dokonale hodiť ku každému kúsku oblečenia Lindex. Všetky šperky Lindexvýrazné a nápadné. Spoločenské oblečenie je väčšinou dosť strohé a dá nápadným šperkom vyniknúť.

Ako ku každej zo svojich kolekcií tak aj k tej party, Lindex pripravil niekoľko televíznych spotov. Väčšinou sú dosť krátke a majú zaujímavú, vždy rovnakú réžiu. Mení sa zakaždým len model, v ktorom je hlavná hrdinka oblečená.

Zdroje: www.lindex.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Hedvika F.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie a značky a značkové oblečenie.