Šaty a sukne s perím alebo must-have 2012/2013

Šaty a sukne s perím alebo must-have 2012/2013

1. januára 2013, šaty s perím, sukne s perím, pierkové šaty, párty šaty, párty sukne, šaty na večierok, trend perie

Sponzorovanej odkazy:

Móda si stále viac pohráva s novými trendmi a dáva priestor fantázii. Na druhú stranu je vytvárané veľké množstvo modelov, ktoré sa skôr prikláňajú k praktickej stránke a jednoduchosti. Dnes sa pozrieme na trend pierok, ktorý patrí skôr do tej prvej kategórie. Pôsobia nežne a u istých modelov až étericky. Môžu tiež dobre vytvoriť odvážny outfit na večierky. Pierka sa nosia všade – na topoch, kabelkách, ale aj na sukienkach a šatách.

Čo hovoríte na párty šaty vytvorené zo sexy krajky a pierok? Rozhodne budete neprehliadnuteľná.

Ak sa ale na výrazné perie necítite, poobzerajte sa po šatách alebo tunike s potlačou pierok. Aj taká varianta je veľmi moderná.

Rozhodla som sa pre malý prieskum, aby som zistila, kde je u nás možné zakúpiť šaty a sukne s perím. Ihneď som si spomenula na značku Koralline, ktorej kolekcia je pierok plná. Navyše sa väčšina z nich dá ľahko oddeliť aj prirobiť naspäť. Pôsobivá je kombinácia zlatých flitrov a pierok na dekolte.

Ďalej ma zaujal pás z pierok. Možno ho prirobiť na sukňu aj na nohavice či legíny.

Kde inde hľadať aktuálne módne novinky a must-have, než v obchodoch Zara. Značka na nás každú sezónu chrlí tie najlepšie kúsky z dielní skúsených návrhárov. Jedinečná sukňa z peria nechýba ani v ich ponuke.

Bershka vytvorila špeciálnu Christmas collection plnú krásnych šiat, topov a sukienok ideálnych na večierky. V kolekcii nechýbajú ani doplnky medzi ktorými vyčnieva dokonalý spoločenský lístoček z peria.

Doladiť ho môžeme pomocou jednoduchého náhrdelníku s pierkom.

Najväčšiu ponuku tohto trendu ponúkajú zatiaľ zahraničné internetové obchody, kde si môžeme prezrieť viac rôznych modelov. Pierka sú veľmi nežným motívom, či už v podobe potlače alebo priamo v podobe využitia samotných pierok. Tento rok sa budú nosiť predovšetkým pierkové šaty a doplnky.

Zdroj: www.zara.com , www.polyvore.com , www.bershka.com , https://www.facebook.com/ … 449014217902

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Martina B.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie.