Xmas kolekcie Tally Weijl 2012

Xmas kolekcie Tally Weijl 2012

18. decembra 2012, Tally Weijl, kolekcia, kolekcia 2012, vianočné kolekcie, silvestrovská kolekcia, party kolekcia, party šaty, doplnky, party topánky, party doplnky, saká

Sponzorovanej odkazy:

Niet pochýb o tom, že Vianoce a celé sviatočné obdobie už je v podstate v plnom prúde. Presviedča nás o tom nielen vianočná výzdoba v uliciach a nákupný zhon v obchodných domoch, ale aj Holiday a Party kolekcie plniace predajné pulty a lákajúce nás svojimi trblietavými a farebnými kúskami, z ktorých vône Vianoc priamo sršia. So svojou Xmas, čiže vianočnou kolekciou pre rok 2012 už prišla aj značka Tally Weijl a ako vždy je tu naozaj z čoho vyberať!

Blyšťavé oblečenie k obdobiu sviatkov jednoducho patrí a s kúskami z Xmas kolekcie Tally Weijl budete naozaj žiariť ako hviezda. Je totiž preplnené trblietkami, flitrami a metalickými materiálmi, ktoré zaručia vašu neprehliadnuteľnosť na každej party.

Ako je u značky Tally Weijl zvykom, všetky kúsky kolekcie v sebe nesú poriadnu dávku sex-appealu a hravosti. Nájdeme tu zvodné minišaty, krátke šortky, zaujímavé sukne, ale aj absolútne úchvatný a originálny party overal a tiež veľa sačok v najrôznejších štýloch.

Čo sa týka farieb, nie je možno kolekcia najpestrejšia, ale obsahuje všetky odtiene, ktoré k party patria, čo znamená striebornú, čiernu, tmavo modrú a tiež zlatú – predovšetkým na doplnkoch.

Jednou z vecí, ktorú by som na Xmas kolekcii Tally Weijl 2012 vyzdvihla, sú sačká a bundičky. Nájdeme ich tu veľké množstvo, ale hlavne vyzerajú úplne štýlovo a originálne. Trúfli by ste si na flitrový blejzer alebo na krátku modrú metalickú bundičku?

Hlavnú úlohu v celej kolekcii ale prirodzene hrajú šaty. Ako som už spomínala, poväčšinou sú krátke a sexy a zdobené blýskavými detailmi.

Ďalšou kapitolou sú doplnky. Tých nie je nikdy dosť a v holiday sezóne to platí dvojnásobne! Vybrať si môžete z množstva statement náhrdelníkov, výrazných náramkov a prsteňov, nádherných listových kabeliek a tiež zvodných lodičiek a členkových topánok v zlatej, čiernej alebo ružovej farbe.

Xmas kolekcii Tally Weijl toho ale nájdete oveľa viac, tak si nenechajte tieto skvelé party kúsky ujsť!

Zdroj: www.tallyweijl.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana K.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie.