Vianočné zľavy 2012 - výber aktuálnych cenových hitov módnych značiek

Vianočné zľavy 2012 - výber aktuálnych cenových hitov módnych značiek

29. decembra 2012, zľavy H&M, výpredaj, vianočné zľavy

Sponzorovanej odkazy:

Zrejme len málokto nemá v obľube výrazné vianočné zľavy, v ktorých sa dajú zohnať jedinečné kúsky za veľmi priaznivú cenu. Aby ste neblúdili bez inšpirácie po módnych obchodoch, pripravili sme pre vás niekoľko tipov. Dnes sa zameriame na dve obľúbené značky H & M a Topshop.

Je pochopiteľné, že každá z predajní danej značky, môže mať k dispozícii iný sortiment v zľave. My vychádzame v tomto článku z internetových obchodov, a teda aj internetových zliav. Väčšina značiek ponúka možnosť objednávky. Ak sa vám nechce blúdiť po preplnených obchodných domoch, skúste si vysnívaný kúsok objednať z internetového obchodu.

Zľavy v populárnom H & M

Vynechať značku H & M by bol takmer hriech – módne oblečenie za atraktívne ceny. Ako tip vyberám sexi červené šaty s čipkou, ktoré patria medzi trendy sezóny. Cena je viac než lahodivá a šaty sa budú hodiť perfektne na silvestrovský večierok.

Vyčkávali ste s kúpou kabáta na poslednú chvíľu? V H & M sú teraz kabátiky tiež vo výraznej zľave. Ten správny čas poobzerať sa po zaujímavom kúsku.

Z pánskej ponuky H & M ma zaujali úžasné lakované topánky, vhodné najmä na spoločenské udalosti.

A ak ste sa báli vyskúšať výrazné farby, rozhodne nájdite odvahu a vyskúšajte niektorý z farebných svetríkov H & M. Ceny išli naozaj znateľne dole, a tak investície do originálneho svetra určite nebudete ľutovať.

Topshop a vianočné zľavy

Topshop v čase Vianoc dopraje často zákazníkom zľavy až päťdesiat percent. Mňa potešila zľava na Boucle topík. Boucle saká, kabátiky aj topy sa mnohé ešte len učíme nosiť, a tak je ich kúpa v zľave veľmi príjemná.

Ďalej by som odporučila obhliadnuť ponuku obuvi v zľave. Topshop je obchod plný aktuálnych módnych trendov a obdobie zliav je príjemnou šancou, ako si nakupovanie ešte viac užiť.

Zľavy ešte nedosiahli vrchol, v niektorých obchodoch si na ne ešte budeme musieť počkať. Ale obchody s módou ako je H&M, Topshop, Promod alebo Next už zľavy majú, a tak sa môžeme vydať na prvé vianočné nakupovanie.

Zdroj: www.topshop.com , www.hm.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Martina B.. Článok nájdete v kategórii vianočné darčeky 2011 a zľavy a výpredaje oblečenia.