Oblečenie sa sobmi k Vianociam patrí!

Oblečenie sa sobmi k Vianociam patrí!

31. decembra 2012, soby, nórsky vzor, dámske oblečenie, dámske doplnky

Sponzorovanej odkazy:

Viete si predstaviť na zimnom oblečení niečo viac typického než je nórsky vzor? Možno nejaký kúsok s rozmanitými ozdobami doma máte, snehové vločky a iné tvary majú aj po niekoľkých rokoch (či desaťročiach) stále svoje čaro. Súčasťou nórskeho vzoru sú často aj soby, typické severské zviera, ktoré s témou vzoru pochopiteľne súvisí.

Vplyvom postupnej popularizácie amerických hodnôt sa Santovi pomocníci dočkali samostatného využitia ako potlače. A tiež pretože vlastne nikto nevie, ako náš symbol Vianoc vyzerá, nezostáva nič iné, než to skúsiť s nimi.

SVETRE

Svetre sú najčastejšou formou, v ktorej sa so sobmi môžete stretnúť. Čo iného v zime využijete viac? Aj keď najslávnejším majiteľom svetra so sobom je samotný Mark DARS z Denníka Bridget Jonesovej, inšpirujte sa radšej niekde inde. Gýčovité svetre s vianočnými vzormi sa hodia len na tradičné zahraničné vianočné párty. Menej je niekedy viac, s nápaditým svetrom v jednoduchých farbách určite urobíte viac parády ako s prehnane farebnými kúskami. Doplnením o jednoduché džínsy alebo legíny budete vyzerať skvele. Nemusíte sa tiež držať tradičných vianočných farieb ako červená, zelená alebo biela, dobre bude vyzerať napríklad aj béžová alebo ružová.

LEGÍNY

Zahrejte si nohy poriadnymi pančuškami! Nemusíte ich nosiť len ako súčasť lyžiarskeho oblečenia, dajte ich na obdiv ostatným a nebráňte sa noseniu sukní a šiat i v mrazivom počasí. So správne vybraným materiálom vám zima rozhodne nebude.

DOPLNKY

Klasické rukavice, šály a čiapky sú ďaleko nápaditejšie ako jednoduché jednofarebné. Choďte do nich, nebudete ľutovať.

ŠPERKY

Šperky sú ako jediné celoročnou záležitosťou, oplatí sa do nich preto investovať. Objemné prstienky a náušnice s dlhými trčiacimi parohami môžu byť síce trošku nepraktické pri nosení, ale v každom prípade zažiarite.

zdroje: asos.com, hm.com, polyvore.com, net-a-porter.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Katka J.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie a doplnky.