Oblečenie sa sobmi k Vianociam patrí!

Oblečenie sa sobmi k Vianociam patrí!

31. decembra 2012, soby, nórsky vzor, dámske oblečenie, dámske doplnky

Sponzorovanej odkazy:

Viete si predstaviť na zimnom oblečení niečo viac typického než je nórsky vzor? Možno nejaký kúsok s rozmanitými ozdobami doma máte, snehové vločky a iné tvary majú aj po niekoľkých rokoch (či desaťročiach) stále svoje čaro. Súčasťou nórskeho vzoru sú často aj soby, typické severské zviera, ktoré s témou vzoru pochopiteľne súvisí.

Vplyvom postupnej popularizácie amerických hodnôt sa Santovi pomocníci dočkali samostatného využitia ako potlače. A tiež pretože vlastne nikto nevie, ako náš symbol Vianoc vyzerá, nezostáva nič iné, než to skúsiť s nimi.

SVETRE

Svetre sú najčastejšou formou, v ktorej sa so sobmi môžete stretnúť. Čo iného v zime využijete viac? Aj keď najslávnejším majiteľom svetra so sobom je samotný Mark DARS z Denníka Bridget Jonesovej, inšpirujte sa radšej niekde inde. Gýčovité svetre s vianočnými vzormi sa hodia len na tradičné zahraničné vianočné párty. Menej je niekedy viac, s nápaditým svetrom v jednoduchých farbách určite urobíte viac parády ako s prehnane farebnými kúskami. Doplnením o jednoduché džínsy alebo legíny budete vyzerať skvele. Nemusíte sa tiež držať tradičných vianočných farieb ako červená, zelená alebo biela, dobre bude vyzerať napríklad aj béžová alebo ružová.

Oblečenie sa sobmi k Vianociam patrí! (http://www.luxurymag.sk)Oblečenie sa sobmi k Vianociam patrí! (http://www.luxurymag.sk)Oblečenie sa sobmi k Vianociam patrí! (http://www.luxurymag.sk)Oblečenie sa sobmi k Vianociam patrí! (http://www.luxurymag.sk)Oblečenie sa sobmi k Vianociam patrí! (http://www.luxurymag.sk)Oblečenie sa sobmi k Vianociam patrí! (http://www.luxurymag.sk)

LEGÍNY

Zahrejte si nohy poriadnymi pančuškami! Nemusíte ich nosiť len ako súčasť lyžiarskeho oblečenia, dajte ich na obdiv ostatným a nebráňte sa noseniu sukní a šiat i v mrazivom počasí. So správne vybraným materiálom vám zima rozhodne nebude.

Oblečenie sa sobmi k Vianociam patrí! (http://www.luxurymag.sk)

DOPLNKY

Klasické rukavice, šály a čiapky sú ďaleko nápaditejšie ako jednoduché jednofarebné. Choďte do nich, nebudete ľutovať.

Oblečenie sa sobmi k Vianociam patrí! (http://www.luxurymag.sk)Oblečenie sa sobmi k Vianociam patrí! (http://www.luxurymag.sk)

ŠPERKY

Šperky sú ako jediné celoročnou záležitosťou, oplatí sa do nich preto investovať. Objemné prstienky a náušnice s dlhými trčiacimi parohami môžu byť síce trošku nepraktické pri nosení, ale v každom prípade zažiarite.

Oblečenie sa sobmi k Vianociam patrí! (http://www.luxurymag.sk)

zdroje: asos.com, hm.com, polyvore.com, net-a-porter.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Katka J.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie a doplnky.