Ako sa ozdobiť na Silvestra? / Slávnostné šperky

Ako sa ozdobiť na Silvestra? / Slávnostné šperky

30. decembra 2012, Silvester 2012, šperky, náhrdelníky, náramky, náušnice, prstene, korunky, čelenky, striebro, bižutéria

Sponzorovanej odkazy:

Silvester je už za rohom a určite má väčšina z vás už vymyslené plány, ako koniec tohto roku oslávi. Čo ale možno ešte nemáte vymyslené je to, čo si na seba oblečiete a hlavne, ako sa na túto slávu ozdobíte. Aké šperky budú tými najviac trendy? Čo vám bude najviac pristane a v čom určite zažiarite? Čítajte ďalej a snáď vás niečo napadne.

Náhrdelníky sú snáď tým najvýraznejším šperkom zo všetkých. Všetky upútajú hneď na prvý pohľad, a to predovšetkým tie, ktoré tento rok na Silvestra, „pofrčia“. Náhrdelníky vyberajte predovšetkým nápadné, poriadne trblietavé a blyštiace sa. Veľmi populárne sú v dnešnej dobe aj náhrdelníky, ktoré pripomínajú goliere. Mnohé z nich nemajú klasické zapínanie , ale zaväzujú sa zozadu za krk stužkou. Nosia sa oveľa pohodlnejšie, ale je potrebné ich uviazať poriadne a strážiť si, aby sa nestratili.

náramkami je to podobne. Poletia hlavne veľké a lesknúce sa. Nájdete ich teraz na každom rohu a keď nebudete mať šťastie, je tu možnosť si kúpiť viac malých náramkov a dať si na jednu ruku všetky a vytvoriť tak dojem náramku širokého.

Snáď najpopulárnejšie sú náušnice. Nie sú tak drahé a ženy ich veľmi často striedajú a obmieňajú. Na silvestrovskú párty zvoľte skôr náušnice visiace než obyčajné kôstky. Rovnako ako náhrdelníky a náramky, musia byť náušnice dosť výrazné.

Prstene už sú len takým šperkovými doplnkom. Nevšimnete si ich ihneď na prvý pohľad, ale neskôr robia naozaj skvelý dojem. Spoločne s peknou manikúrou prstene krásne vyniknú. Až budete držať pohárik šampanského na novoročný prípitok, určite si všetci všimnú.

Ak budete chcieť ozdobiť okrem svojho tela aj svoj ​​účes, kúpte si slávnostnú čelenku alebo napríklad aj korunku. Dávajte ale pozor, aby ste šperky veľmi neprekombinovali. Viete predsa, že menej je niekedy viac. Nebolo mi moc slušivé trblietať sa na všetkých častiach vášho tela.

Zdroje: www.polyvore.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Hedvika F.. Článok nájdete v kategórii šperky a hodinky.