Kožušinové vesty užijete aj v zime!

Kožušinové vesty užijete aj v zime!

24. decembra 2012, kožušinové vesty

Sponzorovanej odkazy:

Nechcete ísť s davom a nosiť kabát akejkoľvek farby? Kúpte si kožušinovú vestu, ktorú s kľudom užijete aj v tomto období. Spĺňajú všetky podmienky – krásne vás zahrejú a vyzerajú skvele.

Možno sa vám zdá, že v terajších mínusových teplotách budete mrznúť kvôli odkrytým rukávom. Skúste si pod ňu vziať napríklad koženú bundu alebo sako a pod ňu teplý tenký rolák. Budete originálne, a to sa počíta! Ak vás aj napriek tomu desí predstava nosiť kožušinovú vestu v zime, zostaňte u rovnakého materiálu a kúpte si teplý kabát.

Aj keď veľa ľudí považuje zvieracie vzory za nevkusné, nedajte na ne. S leopardím vzorom zažiarite. Pristane každej postave, najviac slušivé sú tie s opaskom uprostred, ktoré krásne zvýraznia siluetu, väčšinou sú z krátkych hladkých chlpov. Majiteľky dlhých štíhlych nôh môžu staviť aj na rovno strihané huňaté kožuchy, ostatným budú bohužiaľ pridávať kilá navyše.

S čím ich nosiť?

Ak si jednu budete chcieť zaobstarať, nemusíte sa pozerať do skrine a dlho premýšľať, či ju využijete. Rovnako ako ku všetkému sa aj ku kožušinovým vestám skvele hodia džínsy. Neupínajte sa ale len na ne, dobre budú vyzerať k čomukoľvek, čo máte v šatníku, napríklad aj dlhým éterickým maxi šatám alebo puzdrovej sukni.

Prípadne ju môžete použiť vo slávnostnejších chvíľach alebo na večierky, ktorých bude v tejto dobe naozaj požehnane. Kožušinové vesty využijete, či už inklinujete k akémukoľvek štýlu, budú vyzerať rovnako dobre na elegantne oblečenej žene alebo sj k vintage ladenému oblečeniu.

Dobrou správou je to, že ani po chladných zimných dňoch ju nemusíte schovávať do skrine. Hodí sa rovnako dobre k ľahkým šatám v hippie štýle alebo overalu. Pri nosení kožušinových viest existuje len jedno jednoduché pravidlo: čím objemnejší je vrchný diel, tým jednoduchšia musí byť časť spodná.

zdroje: asos.com, polyvore.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Katka J.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie.