Oblečenie nielen na break dance

Oblečenie nielen na break dance

23. decembra 2012, oblečenie na hip hop, oblečenie na street dance, break dance, tanečné skupiny, tepláky teplákovky, bboys, bgirls, tepláky na tancovanie, street dance, oblečenie na tancovanie, oblečenie na tanec, tanec, tancovanie, Queens, endorfíny, Urban Classics

Sponzorovanej odkazy:

Ak tiahnete ku koreňom streetovej kultúry – break dance, hip hopu, street dance, graffiti, a mnohým iným, alebo už sa niečomu z už spomínaných venujete, potom práve tento článok vás bude zaujímať. Predstavíme vám zaujímavé kúsky oblečenia na hip hop, ktoré je práve medzi tanečníkmi veľmi obľúbené pre svoje pohodlie a pestrosť. Než vyrazíte na hodinu tanca, poďte sa s nami inšpirovať, čo si vziať na seba, aby ste sa cítili skvele a trendy. Oblečenie na street dance vás bude baviť a kto vie, možno sa čoskoro stanete aj súčasťou niektorej tanečnej skupiny!

MIKINY

Už roky sa nosí oblečenie na tanec, ktoré je najmenej o veľkosť väčšie ako vaša pôvodná konfekčná veľkosť. Dôvodom je práve spomínané pohodlie. Sám street dance pôsobí veľmi uvoľnene, nenútene, a to si vyžaduje, aby ste sa tak aj cítili. A to budete len v správne zvolenom oblečení. Takí bboys a bgirls sú už od pohľadu uvoľnenosť sama. Pri robení mikiny vyberajte skôr tú so zipsom a kapucňou. Design už je na vašom vkuse a nálade. My odporúčame farbičky, ktoré vám zlepšia náladu a zároveň vás nikto neprehliadne. Stanete sa stredom pozornosti.

TOPY

street dance sa nosia skôr voľnejšie tričká (slečny niekedy obliekajú pánske) alebo topy s vykrojením na chrbte či bokoch. Nezabudnite tiež na kvalitnú športovú podprsenku – padajúce ramienka a kostice, ktoré tlačia, by vás len znervózňovali. Opäť nebuďte šedou myškou a oblečte si niečo výraznejšieho – lepšie to vyzerá a naladí vás to. Klasické basic tričká nechajte pre tentokrát v skrini a zoberte si na seba nejaké s nápadným nápisom alebo obrázkom. Táto móda je hravá!

TEPLÁKY

Tepláky (ako súčasť teplákovky) musia byť široké (hlavne v oblasti bokov), ale nemali by vám prepadávať cez tenisky. Voľte skôr tie, ktoré majú zospodu gumu na stiahnutie alebo zips. Tepláky teplákovky na gumu v páse sú tiež praktickejšie než na šnúrky, ktoré by sa vám v priebehu lekcie mohli rozväzovať. Vrecká na bokoch alebo zadočku nie sú dôležité, to býva skôr už len na parádu. Momentálne je veľmi trendy strih teplákov, ktorý sa ku členkom zužuje. U značky endorfínov na www.queens.cz nájdete nádherné farebné kúsky, rozhodne neváhajte. Tepláky na tancovanie sú vyrobené z kvalitného materiálu, pekne hrejú a navyše skvele vyzerajú. Tiež značka Urban Classics ponúka krásne a štýlové oblečenie na tanec, ktoré tiež nájdete na webových stránkach či kamenných obchodoch Queens.

Zdroj: www.queens.cz

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Tereza K.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie.