Trendy party kabelky pre sezónu 2012/2013

Trendy party kabelky pre sezónu 2012/2013

25. decembra 2012, farebné listové kabelky, party, party kabelky, listové kabelky, party listové kabelky, doplnky, plesové doplnky, trblietavá listové kabelky, listové kabelky s prstene, listové kabelky s flitrami

Sponzorovanej odkazy:

Pre nadchádzajúce dni a úchvatné predvianočné večierky je potrebné vybrať nielen oslňujúce šaty, ale aj k nim ladiacu party kabelku. Našťastie sa ale nejedná o vec, s ktorej nákupom by mal byť veľký problém. Obchody sú totiž listových kabeliek plné, a keď sa pozrieme na trendy, ktoré party kabelkám tento rok velia, zistíme, že výber je neuveriteľne široký. Už dávno sa totiž listové kabelky neobmedzujú na čierne obdĺžnikové boxy zdobené sponou, ale vídame aj farebnejšie, pestrejšie a originálnejšie zdobené a tiež v mnohých geometrických tvaroch!

Cvočky

Keďže sú tento rok vidieť cvočky úplne všade, asi vás neprekvapí, že zdobia aj party kabelky. Dodávajú im drsnejší vzhľad a skvele tak oživia napríklad jednoduché čierne šaty, napríklad aj kožené.

Trblietavé

Je jedno, či majú trblietanie a lesk na svedomí flitre, kamienky alebo iný blýskavý materiál, ale ak sa váš lístoček blyští, jedná sa o trend, ktorý k party sezóne skvele pasuje. Aj tento štýl party kabeliek dokáže dodať originalitu jednoduchým a jednofarebným šatám. A nielen tým!

S prsteňmi

Pripadajú vám listové kabelky do ruky, prípadne na dlhej retiazke, nepraktické? Značka Alexander McQueen prišla na skvelý nápad, ako sa týmto problémom s party kabelkami vyhnúť. Pripevnila k zapínaniu listových kabeliek pár prsteňov, a vznikol nielen nový trend, ktorý dnes kopírujú snáď všetci, ale aj veľmi praktická a štýlová varianta.

Farebná

Listová kabelka nemusí byť len čierna, prípadne strieborná a zlatá. Tohtoročnými trendy farbami sú napríklad vínová, kráľovská modrá, alebo napríklad aj smaragdovo zelená a všetkými týmito odtieňmi môžu hrať aj vaše party kabelky! In sú tiež stále módne farby ako slonovinová alebo nude farba.

Geometrická

Ako som už písala vyššie, obyčajná obdĺžniková listová kabelka je už trochu z kurzu. Nahrádzajú ich party kabelky štvorcového, oválneho, alebo napríklad aj srdcového tvaru. Vyzerajú hravo, roztomilo a sú rozhodne originálne.

Zdroje: www.polyvore.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana K.. Článok nájdete v kategórii doplnky a kabelky a tašky.