Neprehliadnuteľné vianočné kolekcie Stradivarius 2012

Neprehliadnuteľné vianočné kolekcie Stradivarius 2012

20. decembra 2012, silvestrovská párty, party šaty, šaty na Silvestra, vianočné kolekcie, Stradivarius, december 2012, lookbook, zima 2012, dámska móda, spoločenské oblečenie, dámske šaty, plesová sezóna, Leigh Lezark

Sponzorovanej odkazy:

Módna značka Stradivarius už má za sebou celkom pestrú históriu. Táto španielska ikona bola založená roku 1994, teda je jej už osemnásť rokov. Jedná sa o módu, ktorá sa hodí predovšetkým pre mladé ženy, ktoré chcú byť módne a šik. Stradivarius sa vo všetkých svojich kolekciách zameriava na aktuálne módne trendy, ktoré majú zakaždým svoj ​​pôvab, štýl a osobitosť. V znaku má husľový kľúč, ktorý by mal symbolizovať rytmus, dynamiku a odlišnosť značky od ostatných.

decembrovom katalógu nájdeme snáď všetko, čo nám Stradivarius za celý rok na očiach videl. Táto kolekcia nesie presný názov X-Max collection v preklade Vianočná kolekcia. Je to asi samozrejmé, keď znakom decembra sú takmer pre každého tie najdôležitejšie sviatky v roku, sviatky vianočné.

decembrovej X-Max kolekcii od Stradivarius uvidíme hlavne krásne šaty a ďalšie spoločenské oblečenie. Neviem, či sa značka nepripravuje na plesovú sezónu, ale určite je oblečenie určené na Štedrý večer, keď sa väčšina z nás odieva do konzervatívneho oblečenia a štedrovečernú večeru si užíva v komornejšom štýle. Ak tomuto o Vianociach neholdujete, rovnako sa zájdite do obchodov Stradivarius pozrieť, pretože šaty vyzerajú nádherne a určite ich tento rok alebo začiatkom budúceho roka využijete.

Ikonou decembrovej kolekcie sa stala krásna a talentovaná Leigh Lezark. Jedná sa o americkú DJku a modelku, ktorá spolupracovala s mnohými známymi hviezdami, ako sú napríklad The Killers alebo Courtney Love. Nielenže je Leigh profesionálnou modelkou, ona vytvára aj hudbu pre módne značky, z ktorých môžem menovať napríklad Calvina Kleina či Chanel. Objavila sa tiež v televízii. Hosťovala vo veľmi populárnom seriáli Gossip Girl. Značka Stradivarius nie je prvou značkou, v ktorej sa Leigh Lezark objavila v módnej kampani. Ešte pred tým sme ju mohli vidieť v lookbooku H & M a Gap.

Reklamné video sa naozaj vydarilo, a to nielen vďaka skvelej pesničke Move in time od Anny Brook vystupujúcej pod pseudonymom Monkey Anna, ale aj vďaka kamere a kráse Leigh Lezark. Presvedčte sa sami!

Zdroje: www.stradivarius.com www.youtube.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Hedvika F.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie a značky a značkové oblečenie.